Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha valaki ismeretlenül bejelölne facebookon? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régebben egy gimibe jártam de úgy soha nem gondoltam bele hogy tetszene vagy bármi ilyesmi, még a nevét se tudtam . Most már Pesten tanulok, de egész nyáron otthon leszek, ahogy ő is. Pár napja véletlenül megláttam facebookon és hirtelen nagyon megtetszett, és most tudatosult bennem hogy milyen aranyos is. Viszont ráírni meg kicsit félek, mert tartok töle hogy elutasít, mondván hogy milyen fura ez, hogy ismeretlenül ráírnak. Nyilván jobb lenne élőben közeledni felé valahogy, de fogalmam sincs merre szokott eljárni, még csak nem is a városban lakik ahol én, hanem egy közeli faluban szóval ez így nehéz. Félek nagyon az elutasítástol mert hülyén érezném magam utána, attol félnék az utcán mivan ha szembejön, mivan ha közös ismerösök megtudják vagy bármi. Tudom hogy kicsit paranoiásnak hangzom, de soha nem kezdeményeztem még így ismeretlenek felé, mindig úgy alakult magától , és soha nem utasítottak még vissza, emiatt is félek mert tartok tőle hogy utána elmenne az önbizalmam és végképp félnék így nyitni. Szerintetek mit tehetnék? Vagy hagyjam az egészet? De azt meg nem akarom mert tényleg nagyon aranyos..:D


19/F



#hashtag #bejönabula
2015. máj. 19. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is falun nőttem fel, és az összes létező korosztályombeli (sőt, szüleim korosztálya is) bejelölt csak azért, mert láttak valahol a buszmegállóban, egy suliba jártunk, a szülők jártak egy suliba, akármi. Nekem ez terhes, úgyhogy én szépen töröltem a profilomat, mikor már vagy 500 ismerőst igazoltam vissza, hogy ne legyek bunkó, azóta rejtve vagyok és csak a barátaimmal kommunikálok. Szerintem közös suli és közös lakhely után nem gondolhatna semmi rosszat, hiszen nem "ismeretlen", nyugodtan írj rá, hogy látod őt is messzire sodorta az élet, rég láttad otthon, mi van vele? Ha szimpatikus vagy neki, úgyis válaszol. Ha nem, akkor ennyi volt..
2015. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj facebookot inkább csak beszélgetésre használom, nincs fent túl sok minden rólam szóval amiatt nem hiszem h el tudná dönteni bejövök-e neki vagy sem. Abben meg nem vagyok egyátalán biztos , hogy emlékszik rám, én nekem is csak utána ugrott be hogy elgondolkodtam rajta honnan is ismerős.
2015. máj. 19. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen élőben az embernek több esélye van és a személyiségét is jobban fejleszti. A szép csajokat sok pasi bejelöli és általában vissza se igazolnak. :/ Nyilván most jön valaki és ideírja, hogy de hát őt is így bejelölte a pasija ismeretlenül és hú de mennyire szerelmesek most.
2015. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ahogy írtam arra sajnos nincs nagyon lehetőségem :/
2015. máj. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!