Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az olyan sok embernek...

Miért jó az olyan sok embernek, hogy a buszon a külső ülésre ül, és a belsőt üresen hagyja?

Figyelt kérdés
Ha megkérem, hogy hadd üljek le, akkor meg fel van háborodva. És sok esetben akkor is engem enged belülre, majd kiderül,hogy egyáltalán nem arról van szó, hogy hamar fog leszállni. De az mindegy is, ha belülre enged, hát belülre, de mért vág hozzá pofákat? Ő ült kívülre, nem én. És ezt minden korú és nemű embernél látom.
2015. jún. 4. 20:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy oka van, hogy oda ül. Én pl. nm ülök be 4-esbe egyedül, bunkóságnak tartom, mert a közelben iskolások szállnak fel, akik úgyis egymás mellé akarnak ülni.
2015. jún. 5. 01:43
 12/13 anonim válasza:
68%
1# válaszoló. Nemértem mi ez a felháborodás ha valaki csak leül melléd szó nélkül.Ba*meg tiéd az a ki*aszott szék v mi a fa*om?? -.-"
2015. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én mondjuk így nem fogalmaztam volna, de nálunk sem divat megkérdezni, főleg ha a másik például épp olvas, vagy valami, nem zavarom meg csak azért, hogy azt mondja, hogy igen.
2015. jún. 5. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!