Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves hívők! Szerintetek...

Kedves hívők! Szerintetek ennek a két embernek helye van a gyülekezetetekben, vagy az istenetek színe előtt?

Figyelt kérdés

A vallásotokat is írjátok le a válasz mellé indokkal együtt, köszi!


[link]

[link]



2015. ápr. 12. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár, nem járok gyülekezetbe és vallás szempontjából szabadgondolkodó,humanista (nem ateista!!) és unitárius szimpatizáns vagyok, remélem nem baj ha mégis ideírok. :) Válaszom úgyis sokaknak nem fog tetszeni.


Szóval, mi van a szívükben? A pitvarokon és billentyűkön kívül. Ez nagyon fontos! Régen rossz ha egy magát kereszténynek mondó ember a külsőség alapján ítél. Akkor is ha a külső tudatos választás és ízlés eredménye.

2015. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény vagyok, református, de járok görögkatolikusokhoz és baptistákhoz is néha.


Válasz: persze

Indok: nem látom a kizáró okot, szokatlan az ennyi tetoválás, de amúgy kit érdekel? Nekem meg régen tarajos punk hajam volt, és senkit nem kavart fel, párszor megnéztek ,emrt ritkán látnak ilyet, de ennyi

2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én habár nem vagyok vallásos.Viszont pünkösdi karizmatikusnak vagyok megkeresztelve.


Vélemény: Csaj jöhet ,úgy ahogy most van. XD

2015. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem, akkor nekem sem. Ugyan nincs egyetlen tetoválásom sem, és meztelenül se pózoltam sosem fotókon, de én azért nem lopok, mert nem láttam éhezni a gyerekeimet, és azért nem bántok és haragszok senkire sem, mert nem láttam brutális módon bántani a szeretteimet. Soroljam még?


Jézusra mondtak egy nagyon fontos jelzőt, amit sok képmutató elfelejt: bűnösök barátja. Ez nem azt jelenti, hogy úgy bűnözhetek ahogy akarok, de ha nincs lelki szegénység, akkor mivégre nekem Krisztus?

2015. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

szia


Ebben az állapotban nem


Persze a tetoválást aki csináltatott vissza már nem csinálhatja, vagy nagyon csúnya hegek maradnának.


Viszont ha Őszintén megbánta, hogy agyonra van tetolválva és a hölgy is keresztény módjára felöltözne, és megbánást tanusitana öszinte szivből a Férfival együtt akkor igen, Jézus a "betegeket" is hivja, és Jehova megbocsátó ha jelét adja a megbánásának és változtat


Egy Tanú

2015. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Isten a szíveket vizsgálja, és egy kereszténynél nem méregeti, hogy hány tetoválása van. Ha felöltöznek, akkor szívesen látjuk őket a misén.

Egy katolikus

2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a gyülekezetben lenne-e helyük, azt nem tudom, mert nem vagyok vallásos. De a második fotón szereplő angyalkának mindenképpen lenne egy helye az ágyamban :D Akár Isten színe előtt, akár az mögött, mindegy.

Gondolom, indoklásra nincs szükség ^^

2015. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Isten nem személyválogató, csak mi emberek vagyunk azok. Nem szeretem a tetoválást, sohasem csináltatnék magamnak, de most kezdek leszokni arról hogy másokat meg-/elítéljek, főleg, hogy én sem vagyok tökéletes (SŐT!).

Szóval a válaszom: igen. Isten házába minden embernek joga van belépni, főleg, ha komolyan gondolja.

2015. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felöltözve, vagy így ahogy vannak? :'D
2017. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!