Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban, amikor tudja az egyik fél a másikról, hogy elég jó külső adottságokkal rendelkezik, sok ellenkező nemű embernek tetszik a csaj/pasi, akkor a párja nem tart attól, hogy úm. "lecsapják a kezéről? "

Figyelt kérdés

Aki hasonló cipőben jár, az hogy áll ehhez a dologhoz? Nem zavarja, hogy a párját többen is megpróbálják "felszedni"?


kort/nemet is :)



#ujuju6j
2015. jan. 14. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mert sokkolóval sokkolnám.
2015. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen ilyesmivel foglalkozni. Én megadok minden tőlem telhetőt, ha így lecsapják a kezemről, akkor nem vesztettem semmit, nem volt hozzám való. Ennyi.
2015. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# 24/F
2015. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmet már elég sokan próbálták meg lecsapni a kezemről, finomabb meg kevésbé finomabb módon is. Eddig nem sikerült. 5 éve és 7 hónapja.


24F

2015. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a két fél közti bizalmon, és az ember saját önbizalmán múlik minden. Én pl (egyáltalán nem nagyképűsködésből.. :D), de kib****tt jó pasinak tartom a szerelmem, viszont olyan helyzet eddig még sosem állt fent, mikor úgy tényleg paráztam volna miatta, hogy most majd lecsapják a kezemről. Ez egyrészről azért van, mert tisztában vagyok vele, hogy engem szeret, ezt kellőképp kimutatja, és hangot is ad neki. Másrészről kerüli is az olyan szituációkat, mikor sok egyedülálló nő vehetné körül, és már többször volt rá példa, hogy visszautasította mások közeledését.

Egyébként meg az egyik előttem szólónak úgy gondolom, igaza van. Akárhogy is, felesleges ezen aggódni, hiszen akit lehet vinni, az annyit is ért.

20/L

2015. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha engem választott, az csak jelent valamit. 26/n
2015. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy évig voltam együtt egy modell típusú csajjal. Mindenki ment rá, és szerintem nem azon múlik, ki hogyan próbálkozik, hanem hogy milyen személyiségű a lány és milyen a kapcsolat. Exem kimondottan élvezte ezt (előttem is, és úgy érzem, most is ilyen, csak más mellett) sőt élt is a helyzettel. Ezért ment tönkre a kapcsolatunk.
2015. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!