Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában olyan szétszórt és...

Kola17 kérdése:

Mostanában olyan szétszórt és figyelmetlen vagyok, hogyan szedhetném össze magam?

Figyelt kérdés
Nem hallgatok senkire, hisztis vagyok, figyelmetlen is vagyok.
2015. jún. 7. 10:22
 1/1 anonim válasza:

Ha figyelmetlen vagy, akár a suliban, akár aotthon, ne hagyd, hogy valami, vagy valaki elterelje a figyelmed!


A hiszti-re nem tudok semmit se mondani, bár, ha jegy miatt vagy hisztis, használd a módszerem, vígasztaljon, hogy nem rosszabb lett.


Ha a barátaid, szüleid, rokonaid ajánlanak, mondanak, szülők esetében parancsolnak valamit, azt fogadd meg, ha meg semmiképpen nem találod bölcsnek, okosan érvelj, majd egy olyan kérdéssel zárd a beszélgetést, amire a másik fél nem tud választ adni!


Végül, ha valamit előveszel, rakd vissza, ha mãr nem használod, figyelj környezetedre!


Remélem tudtam segíteni, és bocsi a helyesírási hibákért!

2015. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!