Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felrakattam pár póthajat,...

Felrakattam pár póthajat, ettől most felszínes vagyok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a csajokról, akiknek hébe-hóba póthajuk, hajhosszabbításuk van?

(Remélem semmi rosszat)



2015. jún. 7. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ex-emnek volt, nagyon jól nézett ki.


Mutass képet

2015. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Egy isteni hajasbaba lehetsz! :-)

Miért kellene rosszat gondolni, van aki a fenekét, csöcsét műtteti folyton, mégsem gondolunk róla!

2015. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a sztereotípiák híve, ugyanis tapasztalatból tudom, hogy milyen sz*r, amikor valaki teljesen más, mint azt külső ránézésre a legtöbb ember hiszi.

Szerintem pont azok felszínesek, akik külső alapján rögtön elítélnek, úgyhogy ne foglalkozz az ilyenekkel! Csak emiatt nem hinném, hogy felszínes vagy, de nyilván nem ismerlek, szóval biztosan nem állíthatok semmit. :)

2015. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én fiú létemre gondolkozok rajta mert elég jól jönne sajnos.

Csak az olyan mű és nem az enyém szóval mikor rajtam van zavarna. Ha máson látom egyáltalán nem, ha még jól is áll akkor pedig még jobb. Ha így jobban érzed magad és tetszik akkor a te dolgod és senkinek sincs beleszólása.

2015. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően semmi rosszat, ha amúgy értelmesnek tűnik.
2015. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!