Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenki utál, akkor velem...

Ha mindenki utál, akkor velem van a baj, vagy mindenkivel?

Figyelt kérdés

Elég nehéz gyerekkorom volt, apukám nem ismert el a lányának, és vert, terrorizált, megalázott pici koromtól. Anyukám belebetegedett, és a pszichiátrián végezte. Az egész család engem hibáztatott.

Tudom, hogy nem én tehetek róla, de akkor is nehéz volt így felnőni.

Nehezen szocializálódtam, és én voltam a nyomi lúzer még egyetemen is.

Mindenkivel kedves vagyok, mosolygós, közvetlen, mégis sorra kapom még idegenektől is, hogy "Bár megdögölnél már", meg "Aki életképtelen, az lemorzsolódik, ilyen az élet". Mindezt azért, mert nagyon sok betegségem van, és lehet, hogy nem leszek hosszú életű, valamint állandóan egyedül voltam barátok és család nélkül.

A srácok is mindig lekoptak mellőlem, pedig pozitív vagyok, és nem egy hisztis liba.

Ha mindenki utál, akkor velem van a baj?


2015. jún. 7. 20:34
 1/10 anonim válasza:
milyen körökben utál mindenki? nézz magadba ,hogy miért utálhatnak és változtass rajta!
2015. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A családban és tiniként az iskolában, most az ismeretségi körömben.

A magamba nézés megvolt. Szeretek másoknak segíteni, hozzám mindig lehet fordulni, de mindig kihasználnak. A családom azt terjeszti, prosti vagyok -.-

2015. jún. 7. 20:39
 3/10 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, mi a baj velem.
2015. jún. 7. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyet terjesztenek rólad akkor ott valami komoly és nyomos ok van a háttérben. Ha szeretnéd privátban elmesélhetsz mindent ami a lelkedet nyomja.
2015. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
60%
nekem is volt már olyanom , hogy azt hittem mindenki utál. ne foglalkozz velük. ha kibeszélnek az csak azért lehet ,mert nincs saját életük amiről beszelnének. ha baj van írj priviben
2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg MINDENKI utál, akkor veled van a baj.

De 99%, hogy csak depressziós vagy, és úgy érzed, hogy mindenki ellened van, miközben erről szó sincsen.

2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is "csak" depis vagy, és azért "utálnak+, mert negatív gondolatokat sugárzol kifelé.
2015. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon pozitív, segítőkész lány vagyok. A depresszió aztán messze van tőlem.

Nem beképzelem, van, hogy idegenek mondják

2015. jún. 7. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudnám megmondani, ha ismernélek. Elképzelhető, hogy új társaságot kéne keresned, más emberekkel körülvenni magad. Normális ember olyanokat nem mond, mint amiket idézőjelben leírtál.
2015. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha tényleg MINDENKI utál, akkor veled van a baj."

Bizonyos értelemben talán. Például ha iksz meszesedés miatt van egy görbe hátad, ami széles vállal párosul, fölötte fura a vékony nyakon a folyton előredöntve tartott (másfelé nem mozduló) fej, és nem segít a hosszú orr, a hegyes fülek és a sötét táskás szem se, akkor bizony mindenki vámpírnak néz, mégse veled van a baj, hanem vagy a vámpírokkal, vagy az ökrökkel, akik keverik a filmet a valósággal, vagy mindkettővel. Neked meg csak jutott, hogy ezek közt vagy olyan külsővel, ami alapján nagy kollektív ítélet születik, valójában természetesen teljesen megalapozatlanul. Itt már csak ilyen császárok élnek: ítél és kész.


Vannak kivételek bőven persze. Erősen gondolkodj rajta, hogy keresned kell őket mindenütt!

2015. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!