Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed magadról?

Mi a véleményed magadról?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:

jó a kérdés :)


hát attól függ melyik pontomból figyelem önmagam...


tudok lenni érzékeny érzelmes kedves figyelmes, de ezt az oldalamat nagyon elrejtem, mert ezt inkább kihasználják és jobb biztonságban tartani mert sérülékeny...


van egy másik oldalam...elég laza vagyok, nem problémázok semmin, megoldok minden problémát...ennek az oldalamnak nem az érzelem az erőssége, túl őszinte vagyok, persze azért nem direkt bántani akarok, ha tudok szépen fogalmazok...de sokszor félreértik a mondanivalómat...nem támadni vagy rombolni akarok hanem építeni...


sokat álmodozó típus vagyok, általában nem is ebben a világban járok hanem teljesen máshol...persze van amikor mondjuk ezen a síkon jár az eszem, de ezt a síkot nem érzékelem...mondjuk amikor megyek hazafele és gondolkozom mit hogyan oldjak meg (programozás), akkor az utat fel sem fogom szinte...nem arra figyelek...


tudok lenni nagyképű amikor úgy hozz a helyzet...de van amikor annak tűnik a saját magammal való példálózás is, pedig nem felvágásból hozom fel a sikereimet...hanem, hogy az "áá azt nem lehet" embereknek bebizonyítsam egy példával, hogy igenis lehetséges! könnyű lenne mindent lerendezni azzal, hogy "ááá azt nem lehet" és lezárni ezzel a megoldás keresése helyett...


főleg olyan ember vagyok, hogy hagyjanak békén és én is békén hagyom őket...ha valakinek segítségre van szüksége akkor megpróbálok segíteni, viszont ha úgy érzem, hogy ki akarnak használni akkor nem segítek...ha valaki át akar verni és egyértelmű átverés DE ötletes akkor még talán jutalmazom is...de ha még durva vagy elcsépelt akkor lerázom...

pl itt a "jajj a gyerekeimnek kellene, hogy tudjanak enni" na az ilyennek éhen halhat a gyereke az én pénzemből, mert majd lesz neki máshonnan...

de ha pl a vonaton utazik valaki (becsületes külsővel!) aki normálisnak tűnik és nincs pénze jegyre még talán ki is fizetem helyette, mert mindenkivel megeshet, hogy pont akkor nincs nála pénz...

ötletes átverésre is van egy példám: egyszer hazafele menet a villamos megállóban odalépett hozzám egy sötét bőrű egyén, hogy beteg gyerekeknek gyűjt pénzt, engedélye van a Főpolgármestertől meg nem tudom még kitől, végig pörgetett egy pár képet valami füzetben...ő felkészült valamilyen szinten és nem csak egy random dolgot benyögött...igaz egyértelmű volt, hogy átverés, adtam neki 200-300Ft-ot, még mondta is, hogy az 500-ast is adjam már oda :D azért annyira nem volt ötletes :)

pl zenészeknek (főleg fiataloknak) is általában adok aprót...azoknak adom a legtöbbet akik vidám zenét játszanak! mert a sok búval baxott ember között talán párat jobb kedvre derít...nekem MINDIG jó kedvem van...nagyon nehéz elrontani...lehet külsőre nem látszik, de belül akkor is mosolygok :) de ha látok mosolygós embereket még jobb lesz a kedvem...

2015. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy még előttem az élet, és, hogy bármit elérhetek.....szerencsémre a környezetemnèl sokkal okosabbnak születtem. Szóval még bármi lehet.
2015. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szeretetre méltó.
2015. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!