Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki segítene esetleg volt...

Valaki segítene esetleg volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam. Hiányzik egy igazi barát aki átölel vagy megvígasztal. Nem merek kibontakozni mert Félek, elriasztanám magamtól az embereket. Nekem sokat jelentenek a lelki gondok, érzések, ám úgy érzem a mai világban senkinek sem kellenek a lelkiismeretes lányok, csak a szelfizős vagánylányok. Kérlek kíméljetek a sablonos menjbarátkozni, nyissavilágfelé válaszoktól. Abbo segítsetek hogy lehetnék felszabadultabb, gátlástalanabb és boldogabb. Előre is köszönöm.😊

2015. jún. 8. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló vagyok, viszont már "javultam", szóval leírom, nekem eddig mi segített. (Azt hiszem, hogy segített.) Lehet, hogy csak élő szóban fejezed ki magad nehezebben, nem? Ezt te tudhatod (-: Én elkezdtem írni és egy biztonságos oldalon felöltögetni, ahová viszont simán olvasni is járnak az emberek. Elkezdtem az ottaniakkal beszélgetni egy fórumon és azt tapasztaltam, hogy interneten sokkal könnyebb társalogni. Tisztességes oldal és rendesek az emberek. Javaslom, hogy próbáld ki (-: velük mindenről lehet/ lehetett beszélgetni, és utána azt hiszem élő szóban is jobban tudtam kommunikálni egy ideig. Meg van egy másik dolog is, de az inkább boldoggá tesz, mintsem jobb beszélővé és gátlástalanabbá. Remélem, egy kicsit azért segítettem.

15

2015. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy háziállat ilyenkor sokat segíthet, nekem is segítettek korábban a cicák, most pedig a kiskutyám. Anyukámmal is nagyon jó a kapcsolatom, mindent megbeszélünk és ő is kihúz ebből az állapotból.
2015. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"úgy érzem a mai világban senkinek sem kellenek a lelkiismeretes lányok" Rosszul érzed...
2015. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te azt tudnád, hogy mennyi olyan férfi él a világon, aki ugyan úgy érez, mint te, és olyanokra vágynak, amilyen te vagy.
2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.:)van háziállatom és anyáékkal is jó a kapcsolatom,csak sajnos messze vannak...Mégegyszer köszönöm a segítséget.
2015. jún. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!