Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyért csinalják azt az...

Milyért csinalják azt az emberek amit nem akarnak?

Figyelt kérdés

mondom mire gondolok:

Minden barátom nyavajgot már olyanokért hogy:

Nincs kedve ballagásra menni

Ilyen olyan ünepséggekre családdal

Stb tehát az ilyen szar programok,családdal,barátokkal...na és én azt nem értem ha nem akar valaki elmenni akkor minek megy el. Én ha nem akarok mondom hogy nem és ennyi.



2015. jún. 9. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Hoppá :D

Miért*

2015. jún. 9. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert talán nem tehetik meg? :D attól még, hogy valakinek nincs kedve valamihez, még nem kell teljesen passzívan viselkedni.
2015. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt max egy temetésel kapcsolatban értem meg.

De egy s ballagás, vagy egy családi ebéd...hát most ezekröl miért ne lehetne lelépni ha nem akarsz ott lenni.

Nálunk ebböl sose volt probléma, szerintem ez alap dolog hogy megértem ha a másik nem akar valamit akkor nem eröltetem rá.

2015. jún. 9. 21:39
 4/7 anonim válasza:
mert iskolába, munkába, ide-oda van kedved menni? persze hogy nincs de muszáj mertha nem akkor kiesel a rendszerböl se munka se pénz semmi mész az utcára..... na szoval a példád a ballagás* mivel az ember társas lény általában családban él ezis ilyen kényszer gondolcsak bele hogyesne ha te fiad ballagására vagy inkább a saját esküvödre vagy temetésedre senki nemmene el mert nincs kedve... Ezcsak szimplán a másik megtisztelésére van hogy megtiszteled a jelenlétedel hogy ottvagy Senki nemfelejt ha te nemmész ökse jönnek ésakor kihullasz a közegböl és vége
2015. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vérmesék c film családi kerti party ful-ful kinek nincskedve egy olyanon résztvenni hisz ez a legjobb sok 2szinü családtaggal (kine nem inge...) eggyüt kajálni én kinem hagynám :D (na ez voltam én Dr. Ifj. Sz. A. nagykoru)
2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A munka stb azt tudom...egy kötelesség...

Igen értem ezt a tisztelet dolgot, de ha valaki nem akar elmenni az azért van mert vagy az illetőt nem birja vagy valami baja van.ha utálom akkor leszarom mit gondolod és nem is várom vissza.ha meg valami bajom van nem szervi hanem lelki...akkor meg megfogja érteni.

2015. jún. 9. 21:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja a saját dolgokhoz.

Az én ballagásomra, és hasonlo ünepségekre senki nem jött el 😃

És most gondolj amit akarsz hogy ezt csak mondom..de egyáltalan nem zavart.

Ha nem akar akkor nem jön, kész. Nem lesz ettöl kisseb vagy nagyobb a szemembe.

2015. jún. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!