Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú létemre irigylem a lányoka...

Fiú létemre irigylem a lányokat pár dolog miatt. Más is szokott így lenni vele?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de sokszor vagyok úgy vele hogy egy-két dolgot én is szívesen hordanák ami egy lányon elfogadott, de egy fiún nem. És itt nem melltartóra vagy szoknyára gondolok és nem ilyen kivágott pólókra. Hanem olyan dolgokról beszélek mint hogy az interneten láttam egy nagyon menő macskafüles fejhallgatót. Első látásra beleszerettem, és pénzem is lett volna rá viszont első gondolatom az volt hogyha én fiúként ezzel megyek utcára akkor mindenki idiótának nézne, pedig ha egy csajon lenne az jól nézne ki. Vagy például azok az ünnepi ruhák. A lányokon tök jól kinéző ilyen meg olyan ruhákat látok amikben még mindig elegánsak, mi fiúk pedig feszítünk az öltönyben. Vagy a hajfestés. Sokszor látok lányokat úgy hogy nagyon jól be van festve a haja színesre vagy esetleg ki van fehérítve. És nagyon jól áll nekik. Én is gondolkoztam hogy szeretnék egy színes csíkot a hajamba, de tuti megkapnám azt hogy kis hülye b*zi. Meg még sorolhatnám az ilyen dolgokat. Más is szokott így lenni hasonlókkal? Esetleg fordítva?
2015. jún. 10. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát... Ha egy napig lány lehetnék, én 24 órán keresztül fogdosnám magam. :D


Amúgy szerintem nincs mit irigyelni rajtuk. Gondolj a menstruációra.

2015. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Persze ez normális, én is néha irigylek 1-2 női ruhát, esetleg smiket, hajfestést. Bár valószínüleg melegnek néznék bárkit aki ilyet hord. A kérdés h mások véleménye, vagy a saját érzéseid jelentenek többet? Félre ne érts nem bátorítalak hogy innét kezdve cicafülekkel rohangálj, csak neérezd magad rosszul amiatt hogy ilyen vágyaid vannak. Mindenkinek vannak mások számára furcsa vágyai.


A ló túloldala:

Van egy szakszó arra hogy valaki az ellenkező nemhez vonzódik, és az ellenkező nem ruháiba érzi jól magát és a saját nemét tartja a nemének. (Pl egy hetero fiú, aki női ruhákban érzi jól magát, fiuként.

2015. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is eszembe jutott már hogy sokkal több lehetőségük van az öltözködésük váltogatására

mindenféle szoknya, nadrág kosztüm, meg különböző stílusok titkárnős öltözet, kislányos, ri.bancos, míg nekünk csak nadrág meg a poló van csak, néha esetleg ing.

2015. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesebben lennék fiú. Szeretem az öltönyöket.
2015. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KIT ÉRDEKEL, MIT GONDOLNAK MÁSOK?!

Eredj, és vedd meg azt a nyamvadt macskafüles fejhallgatót, ha az tetszik neked!

Magyarországon rengetegen szűklátókerűek, megbotránkoznak, ha valaki kicsit is eltér a tömegtől. Én személy szerint mindig is szerettem más lenni, és mindig elönt a melegség, amikor látok egy furcsább, extrémebb öltözködésű embert, mert fel meri vállalni magát. :)

2015. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Jó érzés volt hogy senki nem szólt le és hogy másnk is vannak hasonló gondolatai. Mindenkit felpontoztam. :)

2015. jún. 11. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, ez olyan aranyos volt :"D

Egyébként én pont, hogy a fiúktól irigyelek egy csomó dolgot :/


A fiúknál pl. nincs akkora versengés, mint a lányoknál, ha összehaverkodsz egy másik fiúval, akkor gazdagodsz egy új baráttal, míg a nőknél nincs is igazi barátság, vagy csak nagyon ritkán, mert a legtöbb lány olyan, hogy a legjobb barátnőjüket is simán elmondják a háta mögött mindennek, ráadásul simán azt mondják a képedbe, hogy "De jó az új frizurád" pl., erre ahogy hallótávolságon kívül kerülsz, már ki is beszélnek, hogy "Jesszusom, láttátok XY-t, olyan szarul néz ki ezzel a hajjal-.- "...


Vagy pl. a fiúkat nem szólják meg azért, ha csúnyán beszélnek, persze ha én lány létemre véletlenül, hirtelen felindulásból annyit mondok, hogy "A qrva életbe!", egyből megkapom, hogy "Úristen, te lány létedre így beszélsz?!!?! Nincs is undorítóbb dolog egy lánynál, aki úgy beszél, mint valami szőrös taxisofőr!!!" Pedig néha, amikor belelépsz egy lego darabba, vagy bevered valahová a kislábujjadat, semmi nem tudja enyhíteni úgy a fájdalmadat, mint egy anyázás..


De ilyen még pl. az is, amikor egy fiú büfög egyet, erre mindenki max mosolyog rajta egy jót, vagy jobb esetben a többi fiú elkezd vele versenyezni, hogy ki tud nagyobbat, de ha egy lány csinálja ezt, mindenki meghökken, hogy "Fúúúúúj, én eddig azt hittem, a lányok nem büfiznek meg nem pukiznak és wc-zéskor is csak babatusfürdő illatú pillangók szállnak ki a fenekükből!" Szóval ha egy lány mondjuk szénsavas üdítőt iszik és egy kicsit felpuffad tőle, inkább szenvedjen, egy fiú viszont nyugodtan oda is okádhatna akár, csak röhögnének egyet rajta és kész ._.

2015. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!