Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az beteges dolog, hogy számomr...

Az beteges dolog, hogy számomra ez egy égő szituáció, gáz helyzet?

Figyelt kérdés

Hogy be kell mennem az iskolába egyedül öltönyben, aztán bolyongjak ott tök egyedül, mialatt mindenki rendes, hétköznapi ruhában van, csak én fogok érettségizni ma (meg még 1-2 ember, de ők valószínűleg nem lesznek pont ott ahol én miután beérek, nincs ugyanis egy megbeszélt találkozó hely).

Beteges dolog, hogy ezt én gáz szituációnak érzem, és attól tartok mindenki bámulni fog azt gondolván, hogy "ez a hülye meg miért van öltönyben?"?


2015. máj. 14. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egyszer voltam már így, ne érdekeljen mások véleménye.
2015. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne erdekeljen, Te tudod, hogy hova mesz, mit csinalsz. Ha emiatt furcsan neznek, hat nezzenek.
2015. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én a leírás alapján máshogy fognám fel. Inkább úgy hogy én vagyok az egyetlen most aki érettségizik, szóval valamilyen szinten büszke lennék rá. Bárki kérdezi mesélném hogy én ma sajnos érettségizek.
2015. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!