Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tud a legtöbb ember...

Miért nem tud a legtöbb ember (pl. én is) egyensúlyt fenntartani? Miért esünk szinte mindig át a ló túloldalára?

Figyelt kérdés
Pl. van egy ember, aki zárkózott. Ha leküzdi egy idő után a zárkózottságát, akkor egy ideig pont jól fog viselkedni, de egy idő után valószínűleg át fog esni a ló túloldalár és nagyképű lesz. Vagy hogy saját példát mondjak, vannnak pillanatok amikor mindent lesz*rok, hangosan hallgatom a zenét, utána pedig nem sokkal később rámszól az anyám, hogy ne halgassam olyan hangosan a szomszédok miatt. Ilyenkor visszatérek ahhoz az állapothoz ami nálam az általános, hogy túl sokat foglalkozok mások véleményével, akkor is ha nem kéne. Vagy például ha anyám nagyon sokszor mond el valamit és rászlok, akkor megsértődik és azt mondja, hogy "Jól van akkor máskor nem fogom egyszer sem elmondani". Miért van ez?

2015. jún. 13. 09:43
 1/4 A kérdező kommentje:
*rászólok
2015. jún. 13. 09:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert sok sérülése, fájdalma van.

Ezéletbeli is, előző életekből is és transzgenerációs (ősök sorsában) is.

És amíg a fájdalmakat nem orvosolja, abban a dologban egyensúlytalan lesz.

Ha orvoslod, egyensúlyba kerülsz.

(Ez egy elég pokoli bolygó.)

2015. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
Azért van ez a jelenség, mivel az "élet" egy folyamatos EGYENSÚLYOZÁS egy képzeletbeli kötélen előrehaladva...A nap minden percében DÖNTÉSHELYZETEK TÖMKELEGE zúdul ránk, és képzeletbeli, avagy valós "akadályok" sora, ami akadályokon túl kell jutnunk... (Avagy végig kell lépegetnünk a képzeletbeli kötélen...)Ha megfigyeled pl. a kötéltáncos mozgását, láthatod, hogy NEM NYÍLEGYENESEN HALAD, hanem IDE-ODA billegve, és imbolyogva araszolgat előre, pont úgy, mint az ember az "élet keskeny ösvényén"...De ez egy természetes jelenség, TÖKÉLETES EGYENSÚLYT nincs az az ember (Avagy kötéltáncos...)aki tartani tudna az "útja" során...Maximum csak TÖREKEDNI LEHET a "tökéletes egyensúlyra"...De arra azért kell...
2015. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne ez ellen tenni valamit. Sajna én is a szélsőségek embere vagyok. Ezért is lettem anorexiás pl. Ráadásul vagy öngyilkos akarok lenni a szomorúságtól vagy majd szétfeszít a boldogság. Vagy annyit iszok, hogy berúgok vagy egy kortyot se. Nehéz és ijesztő az biztos :/
2015. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!