Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kutatók azt mondják, hogy...

A kutatók azt mondják, hogy az ember kb.7 barátot tud csak fenntartani tartósan. Ez valóban így lenne? :/

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

barátságot akartál írni nem? :D legalábbis én 1 barátomat se tudnám fenntartani :D:D


egyébként kinek hogy... nekem a 7 baromi sok lenne, nekem 2 a max, de inkább 1...

2010. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem reális. Több barátra egyszerűen nem lenne ideje és energiája az embernek. Most persze igazi barátokról beszélek, nem ilyen haverszerűségekről (tudod az a Jani vagy ki akit a péntek este láttam a diszkóba').
2010. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ez eléggé a maximum. De ehhez nem kellenek kutatók, csak józan paraszti ész. A barátaiddal legalább egy héten egyszer néhány órára nem árt találkozni. Nekem három valóban közeli barátom van és néha még rájuk sem jut időm.
2010. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy összesen van 3, de inkább 1, akit ovodás koromtól (22éve) sikerült fenntartani. Szóval a 7 még soknak is tűnik, deha belegondolunk, mivel az ember élete állandóan változik, törvényszerűen a barátok is változnak.
2010. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!