Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mániája sok fehér...

Miért mániája sok fehér embernek a barna bőr?

Figyelt kérdés

Sok fehér ember jár szoliba vagy napozni vagy mind a kettő.

Sokan rákvörösre leégnek aztán néhány ember bőrrákot is kaphat emiatt.

Miért divat ennyire a barnaság?

Csomó anyajegy és szeplő marad utána,de a barnaság pár hónap alatt elmúlik.

Unokatestvérem évek óta szolizik,de 10 évvel öregebbnek néz ki.

Kelet-Ázsiában a fehér bőr a "menő",mert a szegények egész nap a napon vannak a rizsföldeken,ezért ott "ciki" a barna bőr.

Ráadásul az egyre vékonyodó ózonpajzs miatt,egyre több az uvb sugárzás,ami éri a bőrünket.



2015. jún. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az "egészség színe". A nagyon fehér embert sápadtnak tartják (innen a sápadtarcú indián elnevezés például), vitaminhiányosnak vagy betegnek. Ezért lett túlzásba vitt divat a barna bőr.
2015. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem szokták mondani ezek a barnulásmániások, hogy "jajj, de sápadt vagy", de "fehér vagy".


Én meg szeretem, hogy fehér színem van. Ezt tartom természetesnek. Ha ennyire barnulni akarnak akkor csak nyugodtan, pont lesz*rom, csak engem hagyjanak békén a hülyeségeikkel, osz't viszlát!

2015. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Az ember színe fehér :D
2015. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A divatirányzatok döntő többsége orbitális hülyeség, ez is ilyen. Régen Európában is a hófehér bőr volt az arisztokrácia ismertetőjele, mára megfordult a helyzet, bár úgy veszem észre, hogy talán már nem akkora divat a szolárium, mint tíz-tizenöt éve. Trendfüggőknek hiába magyarázod, milyen káros a napozás, nem érdekli őket a bőrrák, amíg nem tapasztalják meg saját magukon, ahogy nem érdekli őket az sem, ha beleég a bőrükbe a smink a strandon.
2015. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják ha ez a heppjük, engem nem zavar, tökéletesen megfelel a természetes szín.
2015. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyémántlány ***** válasza:
89%

Ez most a divat. Ki tudja, hogy miért? Senki szerintem. Ők maguk sem, csak egyszerűen követik, ami manapság a "trend".

Nekem nagyon fehér bőröm van, és szerintem kifejezetten szép. Én például sosem mennék szoláriumba, vagy feküdnék ki a napra, hogy csokiszínűre égjek. Azzal nincs gond, ha véletlenül egy picikét megfogja az embert a nap, az még jól is néz ki, főleg így nyáron. Viszont ez a kényszerszerű bőrsötétítés számomra is érthetetlen.

2015. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!