Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bűntudatom van olyan...

Nagyon bűntudatom van olyan dolog miatt, amit meg sem tettem. Mennyi idő alatt múlik el e a szar érzés?

Figyelt kérdés
Inkább ide nem írnám le, hogy miről van szó, egyszerűen undorodok magamtól.

#rohadjakmeg
2015. jún. 16. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki a kérdést?
2015. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírom én neked, ha írsz egy üzenetet. Csak érdekelt, hogy másnak ez a bűntudat dolog meddig tart. Egy nap, egy hónap stb...
2015. jún. 16. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy megöltél egy embert, vagy megetted az összes pudingot.
2015. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetted meg, akkor nem kell bűntudatot érezni, ilyen esetben az ember szerintem ne érezze ezt. A gondolataink nem mindig arra vetődnek, amerre szeretnénk. Inkább legyél rá büszke, hogy nem tetted meg.
2015. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért van bűntudatod, oylan dolog miatt amit meg se tettél?
2015. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na jó, leírom ide. Félrehúzódtam egy prostihoz, de amint oda ért mellém, elhajtottam. Csak egyszerűen félek, hogy megláttak, ráadásul hozzá sem nyúlnék ilyenhez. Hogy nézek mások szemébe, ha ez kiderül, hogy majdnem erre a szintre süllyedtem? Plusz meg kell magyarázni, hogy nem is. Jelenleg tükörbe sem tudok nézni, pofán verni próbáltam magam, fáj, de nem használ. Az zavar, hogy eszembe jutott egyáltalán ilyen. Legszívesebben fejbe lőném magam. Mint már mondtam, ennyitől is undorodok magamtól, az egyik legnagyobb szégyen, amit el tudok képzeni. Még ha meg sem tettem. Nem ragozom tovább.
2015. jún. 16. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez már szerepelt kérdésként. Akkor is olyan 20-adrangú felnagyított probléma volt, mint most, újra olvasva...
2015. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gondolj valami másra. próbáld kirakni a rubik kockát.
2015. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamuzol:d Bűntudatod akkor van, ha megteszed az adott dolgot. Tehát megtetted-erről ennyit:D
2015. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az már más dolog, hogy szégyelled magad, hogy majdnem megtetted.
2015. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!