Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem borzalmasan...

Szerintetek nem borzalmasan idegesítő ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor először láttam még február környékén egy írását, már akkor is kicsit furcsán néztem, de na oda se neki.

De amikor már csak idén írja le ötödször, hogy mától ő bizony komoly nő lesz aki a férfiakról így meg úgy tudja a tutit...


A sok nő meg írja neki, hogy foh milyen igazad van.


2015. jún. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A vicces, humoros oldalát olvastam, azt ismerem és azoktól a sztoriktól mindig a könnyem folyt, annyira röhögtem.

Ezt az oldalát nem is ismerem...


De ha nem tetszik vagy nem érdekel, nem kell olvasni, nem?

2015. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg pont leszarom.
2015. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Borzalmasnak nem borzalmas, csak kicsit bő lére eresztve kiírta magából, hogy eddig baromira nem volt sikeres párkapcsolati téren, jó lenne már egy komoly pasi és leírta, milyet szeretne.

Ilyen, vagy hasonló belső monológ szerintem sok egyedülálló emberben lejátszódik, semmi különös nincs benne.

2015. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
engem se kifejezetten ez bosszant, hanem hogy havonta ír valami ilyesmit
2015. jún. 16. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

38 éves, és nem volt még boldog párkapcsolata...

Hát lehet, nem is lesz neki soha.

2015. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs benne semmi idegesítő, legalábbis engem nem zaklat fel. Az emberek keresik életük kérdéseire a válaszokat. Amúgy előzőnek: rengetegen boldogtalanok akár egyedül akár egy szar házasságban, egyrészt tahó vagy, másrészt neked is kula az életed a megnyilvánulásodból ítélve.
2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"38 és fél éves vagyok" Tovább nem is olvasom, agyilag nem lehet több 14-nél. :D
2015. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!