Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy törődjek kevesebbet...

Hogy törődjek kevesebbet mások véleményével?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat foglalkozom a külsőmmel, meg mindenel, mert félek hogy rosszat gondolnak rólam mások. Ha kapok egy feladatot és valaki elvárást társít hozzá, már gatantált, hogy rosszabb lesz a teljesítményem :/

Tudom, hogy ez szánni való hozzáállás, de azt nem tudom hogyan kéne változtatnom rajta... Pedig jó lenne, mert ez gátol az életcéljaim elérésében.

Az előszokott fordúlni, hogy nagyon rossz kedvem van "depis" vagyok és olyankor a vélemények sem érdekelnek, borozstásan, elhanyagoltan is kimegyek az utcára. De ehhez az kell, hogy rossz kedvem legyen.

17/f


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 17. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is tisztázni kellene azt, hogy mi áll ennek a hátterében. Miért vagy bizonytalan önmagadban? Önértékelési zavaraid vannak, önbizalomhiányod?


Ha gondolod, írj nyugodtan, megpróbálok segíteni. De ha van az iskoládban iskolapszichológus, hozzá is elmehetsz beszélgetni, lehet, hogy segít :)

2015. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!