Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lesz már végre könnyebb?...

Mikor lesz már végre könnyebb? Semmi kedvem élni

Figyelt kérdés

Keresztülmentem a poklon eddig, de úgy gondoltam, kitartok, aztán jobb lesz. Hát, nem.

A barátom (még mielőtt valaki azzal jönne, örüljek, hogy van párom, ez rég nem kapcsolat már)csinált egy hibát munkában, ami miatt valószínűleg elveszti az állását. Egy hónapot se dolgozott. (előtte 2 évig nyaggattam, hogy kezdjen magával valamit)

Nekem van egy félmunkaidős állásom, de át akartam menni teljesre, mert így alig keresek. Fel is vettek, meg is beszéltük, hogy júliustól kezdek. Ma reggel írt a főnöknő, hogy sajnálja, de van helyettem más, akit elsejétől felvegyen.

Ilyenkor mit tegyek, hogy ne utáljam az egész életet?


2015. jún. 22. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kezdésnek

1. A barátodat dobd ki, és keress egy olyan férfit aki dolgozik, aki mellett biztos jövő vár.

2. Keress magadnak egy teljes 8 órási munkát. Majd menj oda dolgozni.

Ha ezeket megoldod, akkor már nem lesz pokol az életed. (bár ez még messze van a pokoltól)

2015. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sok dolgot nem tudsz, így ezt az utolsó mondatot meg sem hallottam.


Párt még nehezebb találni, mint munkát, bár az is nehéz.

2015. jún. 22. 09:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Válts várost, pl Budapest, ott mindig találni munkát, és ne tarts olyan pasit aki életképtelen.
2015. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy külföldi nagyvárosban vagyok, de itt is pokoli nehéz boldogulni. Egy fizura nem adnak ki albérletet, ezért nem tudunk szakítani. (neki amég munkanélküli, támogatott albi jár, itt lakunk)
2015. jún. 22. 09:07
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de szerintem a te eseted sem más mint nyafogás a részedről. Ha annyira pokol lenne, akkor változtatnál rajta.

Én is külföldön élek, és én is nyafogtam, hogy még mindig takarítok, még mindig part time melóm van. Egészen addig nyafogtam míg meg nem tettem az első lépést. Elkezdtem munkát keresni. Nekem az angolom is elég pocsék, mégis tudtam váltani, és ma 8 órában élek.

A volt férjem sem volt egy minta férj. Évekig csak nyafogtam, hogy milyen szar alak, de végül léptem. Én 2 hétig az utcán éltem, de akkor is léptem.

Olyan meg nincs, hogy 1 fizúra nem adnak albérletet. Ez csak a te fejedben van. Sokan társ, család nélkül egyedül élnek kint, és ők sem az utcán élnek.

Szóval ha könnyíteni akarsz magadon, akkor tegyél érte, és ne csak sírj..

2015. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs a dolgokról, mert nem akartam regényt írni, így ez most nem nekem szól. Egyébként én nem takarítok.
2015. jún. 22. 09:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem adnak 450€-s keresetre, amikor 600€ egy albérlet.
2015. jún. 22. 09:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha 450eurót keresel, akkor menj haza, mert valamit bitang rosszul csinálsz... Én Londonban mosogatok és krumplitpucolok 1100fontért és simán fizetem belőle a szobámat, tavaly még nyaralni is voltam Braziliában.
2015. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs otthonom, és suli miatt 3 órát dolgozom.
2015. jún. 22. 09:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Mit lehetne tanácsolni, milyen választ vársz? Mit tudnál tenni? A legegyszerűbb ha nem teszel semmit, csak utálod az életet, hát utáld.
2015. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!