Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lesz már végre könnyebb?...

Mikor lesz már végre könnyebb? Semmi kedvem élni

Figyelt kérdés

Keresztülmentem a poklon eddig, de úgy gondoltam, kitartok, aztán jobb lesz. Hát, nem.

A barátom (még mielőtt valaki azzal jönne, örüljek, hogy van párom, ez rég nem kapcsolat már)csinált egy hibát munkában, ami miatt valószínűleg elveszti az állását. Egy hónapot se dolgozott. (előtte 2 évig nyaggattam, hogy kezdjen magával valamit)

Nekem van egy félmunkaidős állásom, de át akartam menni teljesre, mert így alig keresek. Fel is vettek, meg is beszéltük, hogy júliustól kezdek. Ma reggel írt a főnöknő, hogy sajnálja, de van helyettem más, akit elsejétől felvegyen.

Ilyenkor mit tegyek, hogy ne utáljam az egész életet?


2015. jún. 22. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi lenne veled kérdező, ha tényleg megjárnád a poklot? :D


ÁÁÁÁÁÁÁ, ez tényleg csak nyafogás

2015. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudsz a múltamról, utolsó, úgyhogy máshol osszd az észt.
2015. jún. 22. 09:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért a múltad határoz meg, ha ennyire rossz? Lépj túl a dolgokon és ahogy a többiek írták, kezdj magaddal valamit. Vannak nálad milliószor rosszabb helyzetben emberek.


De tudod mit? Nyafogj vissza valami félüzenetet, az megy látom

2015. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mit tudsz Te a pokolról?
2015. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért jössz mindig a múltaddal?? Az a múlt, azon változtatni már nem lehet. De most a jelenben vagy.

Ha pocsék a párod el kell hagyni. Ha keveset keresel, akkor keresni kell másik melót. Mindent meg lehet változtatni ha nagyon akarja az ember.

A poklot te meg 100%, hogy nem jártad meg. Ugyanis mi akik megjártuk az ilyen kis dolgokért mint amiért most panaszkodsz már rég nem foglalkozunk.

Én megjártam a poklot amikor a férjem és 4 éves iker fiaim meghaltak. Én tudom milyen ha valaki a pokolban van. Még ma is az életem része, de az a múlt. a jelent nem a régi borzalmas tragédiának szentelem. Sok-sok év kellett hozzá, de megtanultam élni. Te is megtanulhatnál élni. Mert jelen pillanatban csak panaszkodsz de nem teszel semmit.

2015. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!