Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha elegem van...

Mit csináljak, ha elegem van a telefonomból meg abból, hogy mindenki szarságokkal hívogat?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik meg, hogy ne legyen telefonom, mert azt mondják, akkor nem tudnának elérni, ha baj van, de néha már legszívesebben földhöz vágnám...Olyan hülyeségekkel képesek felhívni, hogy nem igaz, anyám naponta vagy 8x felhív és megkérdezi, ettem-e már meg minden alkalommal elmondja, hogy a kaja a hűtőben van. 17 évesen már van annyi eszem, hogy ha éhes vagyok, akkor lemegyek a konyhába enni, nem kell állandóan hívosgatni és figyelmeztetni, hogy egyek...

Vagy pl. ott van az egyik nővérem, aki nem rég szült és mióta otthon van a babával, az egész életét a facebook-on tölti, 0-24-ben fent van és azt figyeli, én mikor megyek fel és hogy lájkolom-e a kisbabájáról készült képeit. Amúgy se szoktam facebook-ozni, jó, ha ilyen hetente 2x felmegyek egy pár percre, mégis elvárja, hogy én mindig ott legyek és lájkolgassam a képeit, amikből mellesleg ilyen fél óránkét tesz fel vagy 2 tucattal. Vagy még azzal szokott csomószor zaklatni, hogy ő fent van egy csomó kajálda facebook-os oldalán, amik szoktak olyat csinálni, hogy kiraknak egy képet és azt meg kell osztani meg lájkolni meg mit tudom én és akik ezt megcsinálták, azok között kisorsolnak valami kaját. És a lényeg, hogy ő állandóan játszik ezekkel a hülyeségekkel és engem is mindig felhív, hogy látta, hogy az XY pizzázó kirakott egy ilyen játékot és osszam meg meg lájkoljam, hátha nyerek, de nem érti meg, hogy nincs kedvem hozzá meg amúgy se szeretem annyira a pizzát meg az ilyen kajákat...De nem csak ilyenekkel hívogat, pár napja elindultak strandra a családjával, erre így fél úton felhívott, hogy amúgy még azt se tudják, hová mennek és nézzem már meg neten, melyik fürdőben olcsóbb a belépő meg hogy van-e mindkettőben gyerekmedence meg még feltett egy csomó hülye kérdést, aztán nagy nehezen sikerült letennem a telefont, fél perc múlva megint hívott, hogy de biztos jól megnéztem-e, biztos annyi-e a belépő...-.- Hogy lehet így elindulni valahová, hogy azt se tudja, hová megy egyáltalán?..

Annyira elegem van már, hogy nincs egy perc nyugtom se, mert állandóan hívnak, ha viszont le merem némítani egy pár órára, anyám egyből, ahogy hazajött, ordibálni kezd velem, hogy miért nem vettem fel..

Hogy vegyem rá őket, hogy ne vegyenek nekem telefont vagy ne hívjanak fel, csak ha már tényleg valakinek az élete múlik rajta?


2015. jún. 23. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon utálom a telefont ha csörög...3hete földhözbasztam ugy,hogy konyec :DD Jo tudom ez neked nem megoldás,de nekem azota Nagy nyugalom van. :))))

21/F

2015. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik pont azt, amit ide írtál
2015. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

""0-24-ben fent van és azt figyeli""

A növéred facen éli az életét? :D

2015. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Némítsd le és kész. Majd azt mondod, hogy aludtál. Rosszabb pillanatomban én biztos közölném, hogy nem kell minden szarsággal felhívni.
2015. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tesódat letiltod fészről, a telefont lenémítod és nem veszed fel anyukának, max naponta egyszer. Egy idő után majdcsak megunják.


Én még azt csinálnám, hogy beállítanám üzenetrögzítőnek hogy: "szia anya, igen tudom, hogy a kaja a hűtőben van és igen, ettem. Sőt ma pisiltem is háromszor és egyszer kakiltam. Ha lehet, legközelebb akkor hívj, ha mondanivalód is van, akkor lehet hogy fel is fogom venni."

2015. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Utolsó ez jó :D

2015. jún. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!