Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Perben vagyok, amit elsőfokon...

Perben vagyok, amit elsőfokon elbuktam, de az ügyvédem javaslatára fellebbeztünk (volna) -de elkésett a fellebbezéssel. (elutasította a bíró) (mit tegyek)?

Figyelt kérdés
Erről elfelejtett tájékoztatni, de most összefutottam vele, zavarodottan magyarázkodott, hogy igazolja majd a bírónak, hogy táppénzen volt annyiban?Ilyenkor van valami jogorvoslat?A telefont nem veszi fel,e-mail-re,sms-re nem válaszol.Ha most miatta buktam el a másodfokot,mit tehetnék?Mert nem hagynám annyiban. (ingyenes jogi képviselő)
2015. jún. 24. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt az ügyvédi kamaránál és az ott kapott íratokat juttasd el a bíróságra. (Ha első fokon buktál sanszos,hogy másodfokon is fogsz,főleg olcsó ügyvéddel.)
2015. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért buktam,mert felkészületlen volt az új PTK-ból-fogalma se volt,milyen változások voltak.Szülés előtt volt,pár nappal..el is késett,és buktuk is!Ha másodfokra eljutok,akkor oda már nem vele megyek,csak kérdés,most önhibámon kivül ha nem tudok tárgyalásra menni,ilyenkor mi van..
2015. jún. 24. 10:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Írásban,írjam le a panaszomat?Az még hab a tortán,hogy költségmentességet is elfelejtett kérni,pedig hát,mivel (ingyenes ügyvéd) nagyon tudnia kellett volna,hogy nem tudok fizetni.Mivel buktam...fizethetek.Vagy ezt is írjam bele a panaszlevélbe?
2015. jún. 24. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom. Úgy látod, hogy elszalasztott esetleg valamilyen alkalmat még arra, hogy jobban kitoljon veled? Nyilván nem éri meg várni a csodát.
2015. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!