Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy csak olyan...

Miért van az hogy csak olyan emberek kritizálnak engem, hogy felsőoktatásban tanulok egyetemen, akik vagy nem tanultak tovább az érettségi után vagy csak egy egyszerű főiskolát végeztek el és soha nem is használták/használják amit tanultak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 17:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

miért, most akkor meséljem el a pletykálkodóknak és annak a ki kritizál, hogy milyen az életem?

vagy írjam ki a homlokomra vagy az ajtóra??



aki meg nem lát bele az életembe és csak gondolja ezt vagy azt, de nem tudja, az meg miért ítélkezik?

nem értem az embereket.....

2015. jún. 26. 23:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Melyik szakok a luxusszakok?
2015. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amikre nem könnyű bejutni, mert nagy a tolongás, vagy azok, amikre olyan mennyiségben biztos nincs szükség, csak eltöltik az időt a kölkök haszon nélkül, meg egy vagy kettő évente kijön rendes hivatásosként, és talán abben fog ténykedni és fejlődni.
2015. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tehat mondjuk akkor a nemzetkozi kapcsolatok az egy luxusszak vagy inkabb olyanra gondoljak mint a konyvtaros meg ilyenek...
2015. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bárki is tolja bele a pénzt, ha hasznosíthatatlan végzettség lesz, akkor tekinthetjük luxusnak. Persze inkább az orvos és a jogász az első, ami eszünkbe jut a szóról.
2015. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

legyen szó bármilyen képzésről, az elvégzése soha nem időpocsékolás vagy pénzkidobás

mindenkinek azt kell tanulnia amit szeret, különben valóban nem fog a végzettség szerinti munkát vállalni és nem is tud boldog lenni

azonkívül, a diploma mindig ott lesz az embernek, arra mindig számíthat, akárhogyan is alakul az élete

szerintem pedig nem létezik luxusszak, attól hogy nem tud valaki elsőre bekerülni, még nem szabad feladni


de most itt nem is ez a kérdés,

a lényeg az, hogy miért kritizálnak engem, ha nem is tudják milyen az életem - csak kötözködnek oktalanul és ostobán és nem is tudnak semmit rólam

irigykedni meg minek, valakinek ez van és az nem, a másiknak meg az van és ez nem - csak ezt sokan nem látják meg

én soha nem voltam irigy senkire, sőt ha valakinek több volt mint nekem, ez engem motivált arra, hogy én is többet érjek el, soha nem voltam irigy

2015. jún. 28. 22:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezzel egyet lehet érteni. A luxus szó inkább a klasszikus értelemben értendő. Vannak szakok, amik élből többe kerülnek. Kiváltság bejutni, és nem feltétlenül az eszesebbek kiváltsága. Mondok még példát: média ág kb. összes.
2015. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!