Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális? Vagy...

Szerintetek normális? Vagy inkább gáz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok de még soha nem volt barátom és még nem is csókolóztam , de már udvarolt nekem pár fiú.

De én még mindig nem szeretnék barátot.. úgy érzem ráérek még az ilyennel.


2015. jún. 22. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

normális, ha nem vágysz még kapcsolatra, csak barátokra.


de miért gondolod, hogy nem szeretnél? tényleg nem vágysz, vagy csak visszafog valami?

pl hogy korainak gondolod, hogy vágyj szerelemre.

2015. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez mind normális, az viszont gáz, hogy feltételezed erről, hogy nem biztos, hogy normális
2015. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút normális, sőr dicséret illet érte! Igazad van abban, hogy ráérsz, mert ha már ennyi idősen kiélt lennél, akkor mit csinálnál 30-40 évesen? Szóval nem gáz, inkább az ellenkezője az!;)
2015. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22:20-as A szüleim nem nagyon engednék ,hogy legyen még kapcsolatom , de amúgy nem gondolom korainak,hogy szerelemre vágyjak..Szerintem ez nincs korlátokhoz állítva ,hogy ki mikor esik szerelembe.. volt is egy fiú több hónapig akibe szerintem szerelmes voltam.. Nemtudom eldönteni olyan fura volt. De vele is azért nem jöttem össze mert csak úgy szimplán nem szeretnék még barátot. Inkább ezt érzem még korainak .. nem azt ,hogy szerelmes legyek
2015. jún. 22. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

jaaa, értem :)


rendben van így :)

2015. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem olyan fiúval ismerkedj aki hasonló hozzád,tuti hogy van, bár keves,mert szerintem a mai világban a fiatal fiúk gátlásosak!A mostani lányok nagy része nagyon magabiztos,határozott,nagyképű!Tisztelet a kivételnek!!!!
2015. jún. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!