Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet komoly kapcsolat ilyen...

Lehet komoly kapcsolat ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen összeismerkedtem egy sráccal és elkezdtünk randizgatni,majd körülbelül két hét után feküdtünk le.A fiú utólag elmondta,hogy elég jó anyagi körülmények közt él és szerinte én vagyok a legelső lány aki nem a pénze miatt bújt ágyba vele(a pénze hidegen hagy,mikor lefeküdtünk még nem tudtam,hogy gazdag).Állítása szerint úgy szokott történni a dolog,hogy egy buliban kiszemel egy lányt,fizet neki ezt-azt majd ágyba viszi.Eddig csak ilyen alkalmi kapcsolatai voltak,sosem komplikálta túl a dolgot.Szerintetek komolyan tud venni egy igazi kapcsolatot?
2015. jún. 27. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha megbizonyosodik róla, hogy messze többet érsz, mint az eddigi partnerei és azt látja, hogy vonzod szellemileg , jól megértitek egymást.
2015. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legalább őszinte és elmondta. Ha csak szívatni akarnak, biztos nem tálalta volna fel, hogy milyen módszerrel szerez dugópartnert.

Fordulhat komolyra, valószínűleg nem így akar élni agg koráig, csak talán még nem akadt össze olyannal, akibe beleszeretett volna.

Arra vigyázz, hogy ne erőltess semmit, legyél laza vele, legyél neki szem előtt mindig, de ne várd, hogy hirtelen megváltozzon a kedvedért. Az ilyen típusú pasi okozhat sok szomorúságot is, ezt már most kalkuláld bele.

2015. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek valoban sok penze van az nem beszel allandoan a penzrol, es annak nem "faj" nehany ital. Nekem legalabbis ez a tapasztalatom


Valoszinu kamuzott, el akarja hitetni hogy mennyi penze van. Amugy en 1 het utan nem adtam volna oda magam, de ez mar mas kerdes.

2015. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két hét után feküdtünk le.Nem beszél sokat a pénzéről,csak két hét után tudatta velem,hogy jól áll.
2015. jún. 27. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy 1 vagy 2 hét... De mindegy. Nagyjából a kérdés is totál értelmetlen, szerinted vadidegenek honnan fogják tudni, hogy pont vele működni fog-e egy kapcsolat pont neked? Sehonnan...
2015. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!