Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változott meg így a...

Miért változott meg így a jellemem? Hogyan térhetnék vissza régi önmagamhoz?

Figyelt kérdés

Amikor kezdtem az általános iskolát, szinte imádtam bejárni, ott lenni, tanulni. Alsó tagozatban az átlagaim mindenből kereken 5-ös volt. Minden év végén dicséreteket kaptam matematikából, olvasásból, meg azért mert kiváló volt az osztályközösségért vállalt munkásságom. Olyan 5. osztály környékén el kezdett romlani a magatartásom, az átlagaim 3-as körül alakultak. 7.-re szinte már utáltam bejárni, felkelni, szinte nem is akartam tanulni. 8.-ra egy kicsit öszekaptam magam. Középiskolában a szakmai tantárgyakból minden évben kiváló voltam, az érettségi tárgyakból szinte bukásra álltam. (Matekból valahogy meg angolból meg lett a kettes azért.) Egyébként itt is valahogy úgy voltam a dolgaimmal, hogy utàltam bejárni, ki nem álltam felkelni reggel meg buszozni. Mindig csak azt kerestem, hogy hogyam oldhatnám meg a dolgaimat a lehető legegyszerűbben és legkényelmeseben. Az érettségi eredményeim közepes körül alakultak.

Hogyan térhetnék vissza a régi állapotomhoz? Mivel érhetném el, hogy ne legyek ennyire szétesett és semmirekellő? Hogyan mozgósíthatnám magam, hogy hatékonyabban tudjak cselekedni és egy szerethető ember legyek? Visszatérhetnék még a régi önmagamhoz?



2015. jún. 28. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam,alsóban még jól ment a tanulás aztán egyre kevésbé és a további tanulmányaimat is elszúrtam,amit utólag sajnálok.

Minden rajtad áll,rajtad múlik,csak te tudsu változtatni senki más.

Kapd össze magad,más nincs.Akaraterő.

A tanulmányi eredmémyeidtől még szerethető ember vagy,semmi köze hozzá. Ne keverd a szezont,a fazonnal.

Nem csak a tanulmányi eredményen múlik egy ember milyensége.

Szóval fel fejjel és szedd össze magad!

2015. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nehezén túl vagy. Az elhatározás már küszöbön áll.
2015. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!