Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól esne nektek, ha egy elég...

Jól esne nektek, ha egy elég régi ismerős írna nektek, hogy hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Múlt héten írtam egy lánynak, hogy mi van vele. Igaz, nagyon rég találkoztunk személyesen, de akkor nagyon kedveltem, ő is engem, sokat lógtunk együtt, aztán elváltak útjaink. Eszembe jutott, hát írtam neki, és azt vártam, leírja, hogy mi van vele (mit dolgozik, ugyanott lakik-e, stb.), meg ilyenek, de hát, kábé annyit válaszolt, hogy kösz jól. Tolakodó voltam? Néha összefutottunk azóta (közös baráti társaság), de szándékosan jó ideje nem. Olyankor kedves volt, puszival köszöntünk meg minden. Az emlékeim szerint sosem vesztünk össze. Lehet, hogy haragszik rám, mert egyszer régen megtudtam, hogy tetszettem neki (múlt időben), de nem említettem neki, hogy tudom. Ugyanakkor az régen volt, nem akkor szakadt meg a kapcsolatunk, hanem utána jóval, és igazából csak jól esett volna, ha ír valamit, a régi barátság emlékére, hogy most mivel foglalkozik, stb. Nem csak, hogy köszi jól, lol. Vagy nem szokás így írni embereknek?
2015. márc. 9. 14:55
1 2
 1/19 anonim válasza:

Ez a válasz nekem sem esne igazán jól. :D

Szerintem te elég rendes voltál hozzá, ha akart volna magáról többet írni akkor megtette volna.

Nekem pl. jól esik ha a régi ismerőseim írnak nekem, és azt is szívesen fogadnám, ha az írna nekem aki pl. tetszett nekem régen.

2015. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jól esne. Pontosan ez szokás!!! Még szép,hogy időnként a régi ismerősöknek írsz. Ez nagyon rendes dolog. Bár egy kicsit kedvesebben is föltehetted volna a kérdést,nem csak így odaköpni,hogy mivan vele. (remélem,hogy nem így tetted föl). A lánynak pedig lehet,hogy nem volt ideje válaszolni. Egy kicsit várj még, hátha bővebben válaszol. Egyébként meg nem voltál tolakodó. Kb. mióta találkoztatok utoljára? És hány évesen? És hány évesek vagytok most?
2015. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor jó, mert kezdtem magam furán érezni, de én is örömmel venném, ha valaki érdeklődne irántam.
2015. márc. 9. 15:07
 4/19 anonim ***** válasza:

Attol fugg ki lenne az a regi ismeros.


En azokkal az emberekkel tartom a kapcsolatot akik erdekelnek. Akikkel nem tartom a kapcsolatot azok nem erdekelnek, tehat ha egy ilyen ram irna a mult kodebol, akkor valoszinuleg nem is valaszolnek.

2015. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem jól
2015. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ilyen jóban voltatok, nem értem, mi baja van. Az ilyen ismerősöknek mindig örülök.

Egy átlagos esetében viszont, mint egy volt osztálytárs, húznám a számat, mert biztos csak akarna valamit. Mindig csak azért írnak az ilyenek, mert valamit várnak tőlem.

2015. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Bár egy kicsit kedvesebben is föltehetted volna a kérdést,nem csak így odaköpni,hogy mivan vele. (remélem,hogy nem így tetted föl)."


Nem csak így írtam, de itt most nem akartam idézni.

Hát olyan 16 évesen találkoztuk utoljára szándékosan, azóta így 1-2 alkalommal összefutottunk, dumáltunk. Most 23 vagyok.

2015. márc. 10. 11:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, azt értem, hogy ha igazából nem voltatok jóban, stb., akkor persze, hogy nem kell zavarni. de mi jóban voltunk. Mindegy, nem akarom felfújni, csak nem tudtam eldönteni, hogy nem volt-e rossz ötlet. Mert tény és való, hogy szétváltak útjaink.
2015. márc. 10. 11:37
 9/19 A kérdező kommentje:

"En azokkal az emberekkel tartom a kapcsolatot akik erdekelnek. Akikkel nem tartom a kapcsolatot azok nem erdekelnek, tehat ha egy ilyen ram irna a mult kodebol, akkor valoszinuleg nem is valaszolnek."


Ez amúgy jogos, de mondjuk szerintem válaszolni illik.

2015. márc. 10. 11:38
 10/19 anonim ***** válasza:
nem erdekel hogy mi illik es mi nem, a facebookot is csak kenyszerbol hasznalom, mert sajnos egyre tobb informacio csak ott erheto el.
2015. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!