Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék visszatalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék visszatalálni régi önmagamhoz?

Figyelt kérdés

3-4 évvel ezelőtt én voltam a tipikus lúzer fiú,akit a lányok kinevettek,a fiúk kiközösítettek,190 centis magasságomhoz 50 kiló voltam,beesett arc,karikás szemek,hosszú,ápolatlan haj...igénytelenül öltözködtem,20 éves turkálós ruhákat hordtam,farmer helyett mackóalsót és még nyáron is bakancsban jártam,két-vagy háromnaponta fürödtem,fogat nem mostam,dezodorokat nem használtam,napokig nem váltottam ruhát sem...szóval mindenki szemében szánalmasnak tűntem,DE!Életem legboldogabb korszaka volt,nem érdekelt senkinek a véleménye,azt csináltam amit szerettem.

Aztán jött a beteges megfelelési kényszer,aminek kiváltói főleg a lányok és a piszkálódásaik voltak.Ma szinte 0-24 azon jár az agyam,hogy vajon mit gondolnak rólam,hogyan tudnék megfelelni,tetszeni nekik.Elkezdtem többet enni(tömni magamba a kaját),jó ideje rendszeresen edzek,háromhetente járok fodrászhoz,reggelente fél órát is eltöltök a tükör előtt,több tízezer forintos ruhákat veszek,megváltozott a viselkedésem....persze sokkal jobban nézek ki és mindenhol a menőbbek közé kerültem,de ez így mégsem jó.Meghalt az az ember,aki tényleg ÉN voltam.


2014. febr. 26. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerű...öltözz megint trógernak, viselkedj suttyó módjára. megy ez, mint a karikacsapás
2014. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az. Legyél megint tróger. :D
2014. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem a külsőleges dolgokra gondoltam.

csak nem akarom,hogy érdekeljen bárkinek is a véleménye az életemmel kapcsolatban,mint régen...

2014. febr. 26. 19:34
 4/6 Moszuke ***** válasza:

elégedetlen voltál régen ezért változtál meg.

most is elégedetlen vagy.


én nem látom a különbséget. ugyanaz az elégedetlen ember vagy.

2014. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 éves koromig nem voltam az.
2014. febr. 26. 19:49
 6/6 Moszuke ***** válasza:

én most járok kb a kettő közti átmenetél.

nem szarom le totálisan az emberek véleményét, de nem is veszem szentnek a szavaikat.

érj el valami olyan középutat, hogy elégedett legyél azzal ami vagy épp, vagy tűzz ki magadnak egy olyan célt amivel elégedett lennél és azt valósítsd meg vagy arra törekedj. ne mások elvárásait valósítsd meg hanem a sajátodat.


régen a saját elvárásaid szerint éltél és beleszartál mások véleményébe.. nem baj az ha továbbra is a saját elvárásaid szerint élsz és a másokét leszarod, de az elvárásaidat nem árt ha nem a pisaszagú mackónadrág és a seggszagú szájszag szintjén tartod.


az önmagad felé irányított elvárásaidhoz ötletet meríthetsz mások elvárásaiból, de te állj be egy szintre amit elégnek vélsz és ennyi. aki többet vagy kevesebbet vár el tőled az mehet a levesbe.

2014. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!