Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nem várni az igazit, és hogyan térjek vissza a régi önmagamhoz?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják, hogy várjál csak egyszer majd úgyis eljön. Mert nekik akkor jött amikor már nem várták. Elhiszem, hogy ez igaz, de én csak akkor tudnám nem várni ha már teljesen feladtam volna. Csak, hogy nekem ez a hit feladása egyenlő az életkedv feladásával. Egy kiábrándult érzelmileg elsivárodott nőbe pedig kétlem, hogy akár a neki szánt vagy akármelyik másik férfi bele tudna szeretni. Sokszor abban sem vagyok biztos, hogy tudok-e még szeretni vagy tudtám-e annyira értékelni mint amennyire megérdemelné. Vagy hogy megtudnám-e élni teljességgel a kapcsolatot. Amikor találkoztam életem szerelmének hitt férfival, (akit jelenleg is annak hiszek) akkor előtte belülről voltam boldog. Hogy térhetnék vissza a régi önmagamhoz???
2009. szept. 29. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
fizess egy k.rvát
2009. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt/van is még mindig, mert kidobott a barátnőm. Bulizzál járjál barátokkal, haverokkal kimozdulni ennyit tudok tanácsolni, és egyszer majd megismersz valakit, de addig se otthon szomorkodsz és ücsörögsz !
2009. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így voltam, csak én fiú vagyok. Nekem az segített, hogy próbáltam elfoglalni magam a mindennapokban, hogy ne agyaljak a dolgokon. Persze elég nehezen ment, de idővel sikerült. Egyébként én abban hiszek, hogy az ember folyamatosan változik, olyan, hogy régi önmagad talán már nem is létezik. Lehet hogy azért nem találsz vissza, mert a régi énedet már kinőtted és most alakul az új. Próbálj egy kicsit önmagadra figyelni, azt tedd ami jólesik a lelkednek, most örülj annak, hogy szabad vagy. Aztán majd jönnek a dolgok maguktól...
2009. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Ez tök jó megoldás lenne ha csak dugni akarnék de nem így van

2.Az a baj, hogy nincsenek olyan barátaim akikkel el tudnék járni szórakozni, meg a város lehetőségei nem valami jók. De azért megpróbálom az egyiket bevonni, hátha sikerül.

3. Nem, hogy túlnőttem, inkább szerintem lesüllyedtem ahhoz képest aki voltam. Régen képes voltam élvezni a magányt is de most mint egy elhagyott kutya. Kiveszett az életemből és a személyiségemből az őszinte öröm és szenvedély a hittel együtt. Vissza akarom kapni.

Ehhez tényleg jobban kéne figyelnem önmagamra. Tényleg köszi utolsó!

2009. szept. 29. 21:49
 5/8 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam az egyik barátomat.


Kérlek írjatok még minél többen.

2009. szept. 29. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
azért at se mindegy mióta vagy egyedül... ha nemrég, akkor ez teljesen természetes érzés! Előbb utóbb újra magadra fogsz találni, majd meglátod!
2009. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3,5 éve vagyok egyedül, de igazán komoly kapcsolatom még nem volt. Remélem igazad van és úgy lesz ahogy írod.
2009. okt. 1. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, és honnan írsz, én 21/F. Ha gondolod ismerkedhetnénk! Írj üzit, ha benne vagy. ;)
2009. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!