Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lehet az...

Szerintetek mitől lehet az hogy ha idegen külföldiekkel kell beszélnem akkor egyáltalán nem szorongok spontán vagyok semmi bajom nincs de ha magyarokkal kell beszélnem sokszor feszülten érzem magam és szorongok és nem is szívesen beszélgetek?

Figyelt kérdés

persze magyarokkal se mindig de sokszor van viszont megfigyeltem hogy külföldön pl sokkal jobban érzem magam nem szorongok ismeretlen emberek társoságában sem (de ha magyarországon levő külföldiekkel vagyok akkor sem)


ez mitől lehet?


2015. jún. 28. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusod van valamiért, külföldön nem ismernek, nem tudják, hogy ki vagy, vagy milyen az életed, ott igazán lehetsz önmagad, mersz önmagad lenni, nem félsz attól, hogy mit fog szólni xy, ha ezt megtudja, meghallja, meg mit fognak terjeszteni rólad, stb.
2015. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

végülis lehetséges mert alapvetően rosszindulatúnak és gonosznak gondolom a magyar embereket (nem mindet csak a többséget)

De hát ha most pl beszélgetek egy magyarral ő se fog többet tudni rólam mint egy külföldi ezért nem értem

2015. jún. 28. 13:30
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként a külföldiek alatt főleg a liberális nyugatiakat értem
2015. jún. 28. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Rasszista bunkó vagy.
2015. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem is vagyok rasszista :O

csak látom milyenek az emberek itthon egymással meg az emberek véleménye másokról vagy bizonyos dolgokról és ez elszomorít hogy a saját népem így gondolkodik többségben de hát ide születtem látom milyenek nem csak kitalálom

2015. jún. 28. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem semmi baj nincs ezzel, csak te is tudod, hogy milyen a magyarok legnagyobb része (tisztelet a kivételnek). Külföldiekkel én is sokkal jobban elvagyok.
2015. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En pont az ellenkezoje vagyok, akkor stresszelek, ha kulfoldiekkel beszelek. Es nincsenek nyelvi problemaim... Angliaban elek, szoval nap mint nap szembesulok vele.

Az pedig, hogy a magyarok tobbsege gonosz es rosszindulatu egyaltalan nem igaz! Soha nem ertettem az olyan magyarokat, akik folyton folyvast a sajat nepuket pocskondiazzak, altalanositanak es raadasul alaptalanul! Peldat kene venni mas nepektol, ok meg a semmire is olyan buszkek tudnak lenni, hogy az valami elkepeszto. Kozben itt a magyar, egy ertelemes nep gazdag kulturaval, es sajat magat kopi le... SZEGYEN. Emberek, korul kene nezni kicsit mondjuk Angliaban, hogy itt milyenek az emberek. Mi tagadas, sok koztuk a rendes es kedves ember, viszont rendeteg a pletykas, rendetlen, tudatlan, faragatlan, sokszor ketszinu... Van hozza eleg tapasztalatom, hogy ezt kijelenthessem, jopar eve itt elek. De soha nem mondanam azt, hogy mindegyikojuk ilyen. Viszont osszehasonlitva a mi nepunkkel, a magyarok kozt igenis tobb a normalis. En nem, nem vagyok hungarista vagy barmi ilyesmi, egyszeruen csak MAGYAR VAGYOK, es nem kopom le a sajat nepem, hanem a rossz mellett a sok jot is meglatom benne!

2015. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!