Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pánikolok idegen helyen?...

Miért pánikolok idegen helyen? Több lent

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és ma jöttem haza a két napos kirándulásról. első nap estéjén mikor már kezdett sötétedni hirtelen rosszul kezdtem érezni magam lelkileg azaz el kezdtem minden ok nélkül sírni. nem tudom hogy miért de elég nehéz volt eltakarnom a többiek elől. főleg a fiúk előtt de szerencsére senki se látott meg. előtte tök jól éreztem magam meg a sírás pillanatában se volt semmi bajom de arra gondoltam hogy nekem ott kell aludnom egy tök idegen helyen sírásra késztetett. éjszaka nem is tudtam aludni. szerintetek miért volt ez? ezen kívül egyszer voltam ottalvós kiránduláson de semmi bajom nem volt. nem hiányoztam az otthoniak.

2015. máj. 31. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
nem hiányoztak az otthoniak
2015. máj. 31. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy valami eszedbe jutott a pillanatról és ezért sirtál, gondolkozz
2015. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azon járt az agyam hogy ott kell aludnom a szálláson és nem akarok. legszívesebben hazafutottam volna.
2015. máj. 31. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
meghackeltek a zufók
2015. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendes választ kérek.
2015. jún. 1. 06:27
 6/8 anonim ***** válasza:
látod akkor honvágyad volt, nem pánikod
2015. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis honvágyon kivűl nincs ott más baj, lehet, idegen a környezet és nehezen szokod meg, sok ember ha elmegy egy idegen helyre akkor kellemetlenül érzi magát az első pár órában vagy napban de aztán megszokja a környezetet
2015. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a dilidoki ki tudja ezt kezelni?
2015. júl. 8. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!