Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Kinek milyen tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kinek milyen tapasztalatai vannak spontán ismerkedéssel kapcsolatban facebook-on, idegen lányokra ráírva?

Figyelt kérdés
Én nagyon meglepődtem, mert nekem nem a külső a lényeg, így bizony csúnya, átlagos és szép lányokra egyaránt ráírok, persze nem tolakodóan, aki akar úgyis visszaír, aki nem az meg nem én nem zaklaton többet az biztos, nálam ez a módszer működik, eddig elég sokan visszaírtak, de fura mód épp a csúnya lányok azok, akik élből elutasítank, hogy ők bizony nem akarnak ismerkedni, a szép lányok meg érdeklődőek, viszont az átlagosakkal alakulnak alegjobban a dolgaim eddig. Hétvégén randim is lesz két lánnyal is, úgy néz ki.

2012. szept. 26. 19:34
 1/6 TOMAtm ***** válasza:

simán működik.

a 13 évvel ezelőtti első szerelmemet is megtaláltam fészen,családja van gyereke is.mégis találkoztunk egyszer :)

2012. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
nekem nem a pályám az ilyen szerintem így barátnőt találni nem a legjobb valahogy nem az igazi persze egy csúnya lány mindent megtenne egy párkapcsolatért
2012. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig egy lányra írtam.Kiderült tetszem neki.Csal későn írtam neki,és előttem jött egy srác... ez van :)
2012. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max egy kis beszélgetéssé fajult az ilyen,aztán hagytam az ilyeneket..
2012. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csúnya lányok nem hisznek neked, a nagyon szépeknek meg túl sok rajongója van, hogy valami facebookos idegennel foglalkozzanak (bár tudnék mondani kivételt).

Az átlagosak nincsenek tele hódolókkal, de nem is gondolják, hogy csak trollkodnál, ezért beszélnek veled.

2012. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nem írtam idegenekre és rám se írt idegen soha.
2012. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!