Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az férfiak miért gúnyolják ki...

Az férfiak miért gúnyolják ki és miért lehetetlenítik el az olyan nőket akik okosak, tenni akarnak és konkrét céljaik vannak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell megint általánosítani?
2015. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nemtudom, ki az a kretén, aki ilyen módon bánik azokkal a nőkkel?

Talán a frusztrációjuk, hogy ők ehhez nem tudnak felnőni....más nemigen...

2015. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondom, 10 férfiból 8 nál tapasztaltam ilyen jeleket, célzásokat, sokszor durvább beszólásokat is. Ez eléggé a döntő többség :)
2015. jún. 28. 22:04
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Az is hulye aki altalanosit.
2015. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak a hímsoviniszták csinálják de azért ebből is egyre kevesebb van szerencsére én nem igazán veszem észre
2015. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azokat a nőket gúnyolják és lehetetlenítik el, akik mások kárán okosak, mások kárára tesznek valamit, vagy a céljuk az hogy másnak minél rosszabb legyen. Ilyenből több van, mint gondolnád. Én meg ezt tapasztaltam 10 nőből minimum 8-nál. Nem véletlen maradok inkább szingli, az ilyenekből nem kérek.
2015. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: míg ilyet tapasztalsz, addig nyugodtan alhatsz, mert valamit biztosan jól csinálsz.
2015. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ennek pont az ellenkezője vagyok, ilyen párt szeretnék/keresek magamnak.
2015. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó eddig kettő, látom gyűlnek szép sorban :)
2015. jún. 28. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem speciel imponálna ha lenne célja a nőnek, engem irritál az ha egy nő nem akar semmit se dolgozni és nincsenek céljai azon kívül hogy eltartassa magát velem, inkább szétnyitják a lábukat aztán mehet...

(elnézést nem akarok általánosítani de sok ilyen van)

2015. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!