Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok elég?

Miért nem vagyok elég?

Figyelt kérdés

Kényes, sablonos, közhely már ez a kérdés, de minden reményhagyott ember rászeretne jönni, miért nem. Nehéz magunkról mesélni, de muszáj, ha választ akarunk. Lelkiállapot miatt ráírunk valakire és megkérdezzük, hogy minden rendben van-e? A beszélgetés ebből indult. Ezer dologról beszéltünk vele, és már látjuk, hogy valamilyen szinten már nem csak a külső érdekli Őt. Megpróbálunk rejtélyesebbnek, érdekesebbnek tűnni, hogy ez a figyelem meg maradjon, ez mind sikerül. Pár hét után egy megbeszélt találkozón megjelenünk és minden a helyén van, érdeklődik felénk, mi meg próbálunk bízni, de nem mutatunk magunkból sokat, hiszen most látjuk először, stb. Megcsókolt. Na jó, ez így mind butaságnak tűnik de egy kisebb csavar most jön.. egy hétig olyanok vagyunk, mint akiket a filmekben látni, na,de. Ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem is igaz. 1 hét után e kép se hang, az utolsó beszélgetésben úgy fogalmazott, hogy "szerelmem", amit korábban még nem említett soha. Ilyen hangulatban végződött a beszélgetés, majd másnapra se kép, se hang-úgy össze is voltunk zavarodva- mondtam, hogy valami dolga van, oké, én is elfoglalt voltam. Következő nap sincsen semmi, jól van, mostmár azért kicsit frusztráltak vagyunk. Ezutáni napon írunk egy üzenetet, hogy nekünk mindegy, ha hiányzik a másik, ha neki mi nem. Válasz: Átérzem

Bizonytalankodva válaszolunk erre és próbálunk rámutatni arra, hogy valószínűleg nem mi.

Egyszavas. smeleges válasz érkezik, mit teszünk? Úgyan úgy mi is. Több nap eltelt, megint semmi. :D Ti mennyit várnátok?


2015. jún. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Tudom hogy nem ezt a választ várod a kérdésedre de k**va jól megtudtad ezt fogalmazni *-*


Válasz: én írnék neki

2015. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:
Rákérdeztél konkrétan,hogy miért van ez?
2015. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak, köszönöm szépen, igyekszem. Írnék én, de a büszkeségem sajnos rangosabb, mint én! :D


2. Nem, nem kérdeztem rá, nem volt alkalmam.

2015. jún. 28. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!