Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dohányboltban dolgozók! Mivel...

Dohányboltban dolgozók! Mivel ütitek el az időt, ha nincs vevő? Nem unatkoztok?

Figyelt kérdés
Én nagyon kicsi üzletben vagyok, csak dohánytermék van, hamar készen vagyok a teendőkkel, és vásárló sem jön minden 2 percben. Szerintem ez Magyarország legunalmasabb munkahelye. :S (Szeretnék már másik munkát, de egyelőre nincs kilátásban.)

2014. nov. 3. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Most már tudom hogy hol kell munkát vállalni, ahol a munka mennyisége arányos a hazai éhbérekkel. Mert ugyebár ha a bér nem luxemburgi színvonalú, akkor a munka is legyen azzal aráynos.
2014. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Igazad van, de minimálbér ide vagy oda, az unalom se valami csodás dolog.
2014. nov. 3. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
könyv, net, tanulás
2014. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3-asnak. Annál jobb nincs ha egy munkahelyen unatkozhatna valaki. Mert akkor saját élete előbbre vitelén tud tevékenykedni. Például nyelvet vagy szakmát tanulhat, interneten hasznos információkat böngészhet, stb.

Ez nem mindenkinek adatik meg, sajnos a többség mások életének előbbre vitelén tevékenykedik.

2014. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tedd össze a két kezed hogy ilyen jó helyed van és nem áll feletted a főnök ,és nem teljesítménybérben vagy.

Hallgass zenét ,olvass ,nyomkodd a telefonod stb.

2014. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amilyen könyvmoly vagyok biztos mindig lenne nálam könyv, és olvasnék :) Ha nem félteném bevinni a laptopom akkor meg azon csinálnék valamit. Lehet keresztrejtvényt fejteni, rádiót, zenét hallgatni. Bevinni tanulnivalót, ez lehet akár nyelvtanulás, vagy bármi, ami érdekel, önszorgalomból :) Én nagyon jól ellennék egy ilyen helyen az biztos :D Szóval ebből a szempontból irigyellek, a fizetés szempontjából persze nem.
2014. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy netezz, de már jobban jársz, ha megvárod a Nemzeti Mélymagyar Internetszolgáltatót.
2014. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!