Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egy buta liba vagyok?

Tényleg egy buta liba vagyok?

Figyelt kérdés

Felvettek egy jobban fizetö munkahelyre, ezèrt otthagytam az elözöt. Màr aláírtuk a szerzödést meg minden. 100 ezret sporoltam meg eddig, az utolsó fizetésemböl pedig 130 ezer marad meg az elözö helyröl (jövö héten kapom).

Kicsit elengedtem magam, elköltöttem egyszerre 15 ezret azzal takarózva, hogy úgyis a 4-5 szöröse jön vissza jövö héten, és ha megmaradok az új helyen, még jobban fogok keresni. 2 nyáriruhát, egy melltartót és egy pólót vettem.

Most meg hülyének és meggondolatlannak érzem magam, mert sose vásároltam még ennyiért egyszerre, és ha ma pl kirúgnak az új helyröl, akkor se pénzem, se munkàm.


Vagy túlgondolom?


2015. júl. 2. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

15K forintban semmi,mivel Te dolgoztál meg érte Teljes mértékben megérdemled!

Figyelj oda az ujj munkahelyen és nem lesz gond,ilyenekre meg ne is gondolj,mert butaság!

2015. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Csak aranyos vagy. Kis nemgondolkodomka. :)

Sokkal több kell lebutázd magadhoz.

2015. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2

Férfiként mondom, hogy undorító, amikor így lealacsonyítanak egy nőt, mint ahogy te tetted...


Egyébként nem. Ha pl. rögtön ház vásárlásra szántad volna el magad, akkor azt mondanám igen. De 15e ft csak egy kisebb kiadás, amit magadra szántál, mindenki megteszi. Még csak jobban fizető állás sem kell hozzá.

2015. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt legalább havonta egyszer megteszem, nagyon buta lehetek.
2015. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még belefér. De jó dolog, hogy megvan ez az érzésed, hogy kételkedsz, hogy tudsz előre gondolkodni, mert így nem költesz sokat. Erre sokan nem képesek. Én sem :D
2015. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!