Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buta liba vagyok, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta liba vagyok, hogy így gondolkodom?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy ismerősömbe. Jóképű, közvetlen srác (28 éves.) Kicsit talán túl nagy az önbizalma, de sok barátja, haverja van, tehát szerethetik őt az emberek. Nekem is megpróbálta csapni a szelet, de amikor észrevette, hogy a szokásos csajozós dumára nem bukom, eléggé visszavett. Láttam, hogy nem tud mit kezdeni velem. Ezek után nagyon gyakran -társaságban - folyamatosan csak nézett. Facebook-on ismerősöm és már régebben is láttam, hogy a csinosabb csajoknak folyamatosan kommenteli a képeit (pl. legszebb, csinos, helyes..). Neki mindenki szivi, drágám,drágaságom. Én nem szeretem,ha így közelítenek felém. Most összejött egy helyes csajjal és ahogy látom az ő képei alatt is a szokásos mondatai vannak.

Rossz érzés, de én nem szeretnék egy lenni a sok közül és emiatt zárkóztam be. Jól tettem vagy túlagyalok mindent és olyasminek is nagy jelentőséget tulajdonítok, aminek nem szabadna? Valahogy mindig ez a mondat jut eszembe, ha rá gondolok: "Amikor azt láttam, hogy másokkal is úgy viselkedsz, ahogyan velem, már nem éreztem magam különlegesnek, és te sem voltál az." Egy 26 éves lány


2014. dec. 1. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, nincs veled gond, valahol talán igazad is van. de te ilyen vagy, ez nem gond.
2014. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyáltalán ne érezd magadat rosszul ezért, szerintem nem vagy "buta liba", hisz ahogy mondtad mindenkivel ilyen így nem hiszem, hogy túlságosan "megsebezted" ezzel, szerintem aki alá tudja csapja a szelet az alácsapja is hátha valami összejön és egyikhez sem kapcsolódik semmi más maximum szimpátia. És teljesen jogos ha ő téged akart volna annyira akkor nem ment volna másokhoz, hanem csak veled lett volna ilyen. Ez a véleményem fiúként.
2014. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 1. 18:31
 4/4 poiu ***** válasza:
Ha ennyire visszahúzódó vagy, akkor lehet, hogy nem is passzolnátok össze.
2014. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!