Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó a nőknek, hogy csak...

Miért jó a nőknek, hogy csak sminkben tartják magukat szépnek?

Figyelt kérdés
El gondolkodtam ezen a dolgon,néztem egy nőt akit ki sminkeltek és azt mondta milyen gyönyörű is lenne ,ha sminkelné magát,nos kérdem én önbizalom hol van,miért jó másnak kiadni magunkat mint akik vagyunk,a smink az csak egy maszk akik sosem leszünk.Ha dicsérik a nőt milyen szép,valójában nem őt dicsérik csak a sminkjét ami rajta van,nem értem én ezt.Engem bántana a tudat,hogy nem magamért tartanának szépnek vagy nem magamat tartanám szépnek csak a sminkemet.
2015. júl. 2. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
az eljut az agyadig, hogy a smink nem egyenlő a 20 kiló vakolattal, hanem pl. egy kis szemceruza, szempilalspirál, ajakfény és máris kész a "smink", holott semmi döbbenetes változást nem okoz ennyi smink.
2015. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát amit a nő sminknek nevezett és a képen láttam,az biza 20 kiló vakolat mert nem hasonlított magára.
2015. júl. 2. 19:09
 3/25 anonim ***** válasza:
nem jó a nőknek, hogy csak sminkben tartják magukat szépnek
2015. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Na igen de a média meg a mai világ kitermelt egy csomó önértékelési problémás nőt.
2015. júl. 2. 19:11
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen kérdésekből simán lejön, hogy kajakra nem vágod, eszik-e vagy isszák a sminket.


Igen, van, aki felken 10 kilót, de a többségnek a nude v. natúr smink jön be. Amit lehet, hogy észre sem veszel rajta, hisz pont ez a célja.

2015. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mivel férfi vagyok,nem sminkelem magam :D ,de látom a legtöbb lány mit nevez sminknek
2015. júl. 2. 19:19
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem, fingod nincs róla és egyre jobban csak égeted magad.
2015. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A smink igazából azért van,hogy a szépet még szebbé tegye,kiemelje.
2015. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen égetem magam,ez jó,nem égetem magam max a nők gondolják úgy,hogy égetem magam
2015. júl. 2. 19:32
 10/25 A kérdező kommentje:
Szóval a smink a szépből még szebbet :D Én az alapból csak natúr szép lányokat szeretem,és nem bombázókra kell gondolni,mert a szépség relatív dolog.Egyébként a sminket lehet magyarázni többféle képen is de a lényegen nem változtat.
2015. júl. 2. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!