Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok a bunkosagomon...

Hogy tudok a bunkosagomon valtoztatni?

Figyelt kérdés
Bunkonak latom magam es tobben is mondtak mar. Nem tehetem rola, hogy oszinte vagyok es ez nekik szarul esik. Neha viccnek szanok dolgokat, amiket komolyan vesznek - ismet bunkonak tartanak. Fura gondolkozas modon van, ezt tudom, de hogy tegyek szert baratokra ha nem tarsalgom senkivel? Parkapcsolatra meg nem is gondolok, de ez nem is igazan erdekel. 15\l
2015. júl. 2. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen nyers bunkó vagyok.


Nem lehet megváltozni

2015. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öszinteség=bunkoság? Érdekes a gondolkozásod...
2015. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is néha bunkó vagyok, legalább is mások szerint.
2015. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
39%
Szerintem ez nem baj, inkább örülniük kellene , mert őszinte vagy és a szemükbe mondod amit gondolsz és nem a hátuk mögött én értékelem az ilyen embereket szerintem ez nagyon jó dolog:) én eddig olyan voltam ,hogy magamba folyottam ezeket , de mostanában én is kezdek ilyen lenne szerencsére:)
2015. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ugyan ilyen vagyok én is, nyers és bunkó, de engem nem érdekel, ha másokat ez zavar... én szeretek ilyen lenni. Így is van sok jó barátom akiket ez nem érdekel és talán van olyan is, aki szereti ezt bennem. Te is biztos találsz ilyen embereket, mi is csak úgy megtaláltuk egymást és már együtt "bunkózunk" meg "flegmázunk" és élvezzük. :D
2015. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat oszinteseg=bunkosagot ugy ertem, hogy velemenyt kerdeznek nekem meg nem a tobbseggel meg egyezo es nem pozitiv velemenyem van, neha igen, de altalaban nekem mindig mas a velemenyem. Erre szoktak mondani, hogy "De bunko vagy!"

Egyebkent en is szeretek ilyen lenni, de ezt csak en gondolom igy es korulottem senki. Az emberek meg tarsaslenyek es en is, de ha magamat adom abbol semmi jo nem sul ki. Az meg aa masik, hogy hasonlo erdeklodesikorrel senkit nem talaltam max. Neten, de az nem olyan. Egy csomo dologgal magam vagyok es en olyan fajta vagyok, akinek ezt ki kell pofaznia, csak nincs kinek. De ez mellekes.

Es bocsi a hibakert, ekezetekert.

2015. júl. 3. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kèrdező, szűz vagy mèg?

Szoktál masztizni?

Szèp csaj vagy?

Paráid?

2015. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinyalnálak,mint egy tejfölösköcsögöt;)
2015. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez beteg XD
2015. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát okéééé. Ez tényleg ide tartozott.:"DD


Köszönöm az értelmes válaszokat!

Úgy látszik ez van, ilyen vagyok. c:

2015. júl. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!