Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni az...

Hogyan tudnék változtatni az életemen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok az életemet elég kevésnek érzem, úgy érzem hogy az én személyiségem nagyon gyenge, alig van önbizalmam. Van párom, három éve együtt vagyunk, szeretjük egymást, néha ő ad nekem már csak erőt, ha nem lenne akkor teljesen összetörnék olyan gyengének érzem magam lelkileg. Hozzátartozik az is, hogy meleg vagyok, így senki nem ismeri el a kapcsolatunkat, ez bánt kicsit de mondjuk már hozzászoktam. Még iskolába járok, de ősztől dolgoznom kell. Ebbe is nehezen gondolok bele, mivel nem akarom azt hogy egész évben legyen egy hét szabadságom. Persze nem vagyok munkakerulo, mert dolgoztam diákmunkásként, nem valami sokat de sikerült kicsit férre tetennem. Úgy érzem semmit sem értem el és úgy érzem nincs erőm már semmit sem tanulni. Dolgozni még ezzel a szakmával nem igazán akarok, és egy érettségi meg csak a tescoba elég, ott sem akarok dolgozni. Mit tegyek hogy több önbizalmam legyen?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2015. máj. 20. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mintha nagyon számítana, de fiú vagy vagy lány?
2015. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Élőlény mivoltodnál fogva rendelkezel erővel amely a világban való működésre szolgál. Az embernek van egy hatalmas "fegyvere" ami képes visszafelé is elsülni. Ez az agy. Ha csak az agyadba, gondolatokba töltöd az erőt úgy erőtlennek fogod érezni magad, és lehangolt leszel, mert nem arra használod az energiáid, hogy élj, hanem arra, hogy egy illúzióban tevékenykedj, a fejedben Ne töprengjék annyit hanem menny és csinálj dolgokat. Nem tudod mitévő legyél? Tök mindegy, csak indulj el, aztán majd mókás lesz tapasztalni mi dolgok fognak felbukkanni az életedben, lehetőségek amikkel jobbá teheted magad, az életed. Bármi is történjen az a dolog téged szolgál, és csak rajtad áll, hogy ellenállsz e neki, gondolatokba menekülsz előle, vagy elfogadod a valóságot, és teszed amit a legjobbnak vélsz adott szituációban. Most kb olyan vagy mint egy kő, és a probléma egy fal. Nekidobnak a falnak és lepattansz, de igazából te nem egy kő vagy, hanem élőlény, úgyhogy menny neki annyiszor amíg rá nem jössz, hogy meg is kerülheted a falat, sőt le is rombolhatod akár. Lerombolni pedig a belső falakat úgy kell, hogy nem táplálod tovább a gondolatot.
2015. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem ez hasznos volt második köszönöm! Igaz az tényleg hogy nagyon sokat gondolkodok az életen és olyan dolgokon amiken nem kén, lehet kicsit felszínesebbnek kéne lenni és csinálni ami van nem gondolkodni.

Fiú vagyok amúgy.

2015. máj. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!