Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább egy ártatlan fiút ver...

Inkább egy ártatlan fiút ver meg mint egy lányt?

Figyelt kérdés
Volt barátommal a kapcsolatunk végén már megromlott a viszonyunk és egyikünk sem mondta ki,de már szinte nem léteztünk egymásnak.Egy szórakozóhelyen kicsit többet ittam és egy sráccal flörtöltem(talán féltékennyé akartam tenni,nem tudom) és ott volt a fiú is akivel elvileg együtt voltunk,de közben már teljesen elvoltunk egymástól hidegülve.A fiú mikor meglátta ezt odajött és kihívta a másik srácot majd kint pár ütésből földre küldte.Ezek után haza akart menni és utána mentem elég feldúltan.Kérdeztem tőle,hogy mit ártott neki a srác,nem is tudott semmit arról,hogy barátom van,miért rajta vezeti le,ha velem van problémája?Azt válaszolta,hogy nem érdekel mit csinálok,nem fog egy lányt megütni meg,hogy a másik srác csak nekem köszönheti azt amit kapott.Az eset után másnap végérvényesen szakítottunk.Srácok hogy vagytok ezzel?Inkább vertek meg egy ártatlan srácot minthogy megbeszéljétek a barátnőtökkel a problémát?
2015. júl. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazi barom lehet a pasid,gratulálok! Majd fog verni téged is hamarosan.


22/L

2015. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Az "igazi" férfiak nem vezetik le a nőkön a feszültséget, s így igen a kérdésedre a válasz. Attól még ez elég brutál.
2015. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

80-as IQ alatt mindenképpen így működnek a dolgok.


Ilyen emberszabásúnak nem szabad gyereket szülni, mert az evolúció nem a bonobói csimpánzok irányába változtatja az embert, hanem az intelligensebb faj felé.

Ezek ugyanúgy kihalásra ítéltettek, mint anno a Neander-völgyiek.


Természetesen a kérdés nem "inkább" vagy "vagy" kérdése.


Az, hogy nem akar megverni egy lányt, értelem szerűen nem jogosítja fel arra, hogy bárki mást megverjen.


Ez bk olyan, mint ha elsóznád a bablevest, ő meg felakasztaná a szomszéd kutyáját.

Mert otthon nem akart balhét.


Ez nem magyarázat, és nem mentség az állatias, primitív viselkedésére.

Egy ilyet egyszerűen csak ki kell zárni az életedből.

Arra is méltatlan, hogy leköpd, mert ahhoz is ostoba lenne, hogy felfogja, hogy miért tetted.

2015. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" s így igen a kérdésedre a válasz."



ÍGY???!!!

Mert ugye az nem is kérdés, hogy valakit jól el kell verni, hogy győzzön az igazság!


Véletlenül se az derül ki egy verekedésből, hogy ki az erősebb, vagy a jobb bunyós, hanem a gyökerénél ragadja meg a problémát, és igazi megoldást jelent!

Hogy ez eddig nem jutott eszembe... Na, hétfőn a szart is kiverem a főnökömből, hátha ad fizetésemelést!

2015. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Félreértettél. Igazából írónikusan gondoltam. Természetesen én is teljes mértékben elítélem ezt.
2015. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!