Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamaszok miért mindig a tanár...

Kamaszok miért mindig a tanár a hibás ha egy órán problémák vannak és ti a kis ártatlan gyermekek nem tehettek semmiről?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát van hogy tényleg a tanárok a hibásak,van hogy nem.Pl múltkor egyik osztálytársam azt hazudta az ofőnek hogy a tök normálisan mondta a tanárnőnek a választ(igazából elég bunkó volt a hangsúly)és ezért lett kiküldve.Na hát itt nem a tanár a hibás.Viszont amikor igen:A matekórán felírt a tanárnő egy feladatot,jelentkezett az egyik osztálytársam,erre azt mondta a tanárnő hogy ne szóljon bele.Másik:ez a tanárnő azt mondja az ofőnknek hogy xy-t megfogja buktatni,holott jó tanuló,csak van hogy hozzászól órán máshoz kb két mondatot.
2014. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
+még:nem vittem a cuccom tanórára,felálított a tanárnő,kb 15 percet álltam ott,mire még a tanárnő mondja tök bunkón hogy üljön már le,mintha csak azért álltam volna fel mert olyan kedvem volt...
2014. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Na meg azt bírom hogy nem is abból az anyagból irat az adott tanár amit feladott, hanem 30 valahány gyerek a hülye... utána meg otthon jön a szülő a kérdéssel hogy miért nem tanultál?
2014. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az órán a diákok egymást mocskolják és időnként a tanár tehetetlen. Direkt jó hangosra bekapcsolják a zenét vagy ordibálnak előzmény nélkül. Ki a hibás?
2014. dec. 17. 00:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Általánosító, provokatív kérdéseket feltevő emberekkel nem szívesen vitáznék.

Van hogy a tanár a hibás. Van hogy a diák. Van hogy mindkettő.


Egy alapvetően nem konkrét kérdésre, ami még provokatív is, milyen választ vársz?

Akkot már tegyél fel egy konkretizált kérdést. "Ki a hibás xyz szituációban? A tanár vagy a diák?"


Persze neked nem válaszok és vélemények gyűjtése a célod, hanem a vitagerjesztés, avagy a kamaszok szidása közösen. Congrats

2014. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézd, én már túl vagyok azon a koron, hogy iskolába üljek, de a testvérem még oda jár ahova annó én. Én tudom milyenek voltak ott a tanárok, és ez azóta valószínűleg csak rosszabbodott. A tanári karnak csúfolt retyerutya zöme kiöregedett, rosszindulatú, jellemtelen banda, akik a gyerekeken vezetik le a frusztrációjukat. Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek. Igen, a gyerekek sem szentek, és neked is lehet igazad. De tudod, ne felejtsük el, hogy az éremnek még mindig két oldala van.
2014. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményét annak aki úgy gondolja ,hogy ez a kérdés provokatív illetve általánosít.


Van ,hogy a tanár van ,hogy a diák hibás. Az viszont felettébb idegesítő amikor valaki normálisan megkéri a tanárt ,hogy magyarázza el az anyagot , és ő nem hajlandó. De ha valaki nem érti arról nem tehet. ha nem figyel az más.


Van ,hogy a diák nem figyel. Ez is idegesítő.


Ezt a zene dolgot meg nem értem. normális helyeken ilyen nincs.

14L 9. osztály Gimnázium

2014. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


Van hogy a gyerek a hibás,de olykor meg a tanárt se kell védeni!De vannak idegbeteg nem normális tanárok is!Meg ha a tanár tegyük fel cseszeget direkt sz*r jegyet ad 1 diáknak hogy téged nem bírlak most megbuktatlak.Akkor mit kapnak otthon ezért,mert a tanár a főnök, ő parancsol.

de ha tegyük fel tanár vagy:miért nem mered a gyerekek szemébe mondani?

Szerintem ne foglalkozz velük

2014. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném a kérdésedben ez a szöveg: "ti kis ártatlan gyerekek nem tehettek semmiről" rész elég sértő a kamaszokra(rám is)nézve.csak vitát akarsz uszítani
2014. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

4! a tanár 8.-os vagyok, alap hogy mindig ő a hibás,

olyan nincs hogy a gyerek az.

2014. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!