Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar mindenki rosszat...

Miért akar mindenki rosszat nekem?

Figyelt kérdés

Az egész kiskoromban kezdődött. Nagyon szótfogadott, nyugodt, "kettőt nem szól" gyerek voltam.

Ennek ellenére anyukám amikor beteg voltam 3 évesen, nagyon magas lázzal feküdtem, és megkértem, hogy ne csukja be az ajtót, mert félek egyedül a sötétben.

Erre annyi volt a reakció, hogy "Elhallgass, te kis sz.r"

Apukám mindig mondta, milyen gonosz gyerek vagyok, és sokat kaptam ok nélkül. Ha a színigazat mondtam is magából kikelve üvöltött, hogy hazudok.

Mindig mondta, hogy én már 4 évesen is aljas kígyó voltam, mert nem szerettem a kishúgomat.

A kishúgom, ha unatkozott, rendszeresen elkezdte magát ütni, vagy végigfeküdt a földön, és sikítozni kezdett, hogy megvertem. És senki sem hitt nekem.

Aputól mindig megkaptam, előbb utóbb utolér a sorsom, és megkapom, amit megérdemlek, azaz vagy qrva leszek, vagy hajléktalan.

Mindig segítőkész voltam a suliban, rám mindig lehetett számítani. Erre az osztálytársaktól is mindig megkaptam, hogy "majd amikor visszakapsz minden rosszat, amit csináltál" meg ilyenek.

Ugyanezt az exbarátom barátnőjétől, aki nem is ismer.

Amugy igen, megkaptam mindent végül. Voltam nagyon szegény, majdnem hajléktalan, éltem kilátástalanul, és diagnosztizáltak nálam kezelhetetlen problémákat.


Miért akarta mindenki ennyire, hogy nekem rossz legyen?


2015. júl. 6. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én soha nem akartam és most se akarok...gondoltam leírom, mert én is beletartozok a "mindenkibe"...


vagy az emberek ilyenek körülötted, vagy rosszul látod saját magad...

2015. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Idegenek utáltak a suliban. Én a nevét nem tudtam a csajnak, jó eséllyel ő sem az enyémet, de állandóan hangoztatta, hogy "Úgy lerugdosnám a szőke fejét"


Nem vagyok kihívó, hihetetlen átlagosan nézek ki. És mindenkivel kedves, mosolygós és pozitív vagyok, nem ártottam szánt szándékkal senkinek.

2015. júl. 6. 09:59
 3/12 A kérdező kommentje:
A mindenki természetesen az ismerőseimre vontakozik, jogos, hogy aki azt sem tudja, létezem, az nem. Csak így egyszerűbb volt leírni.
2015. júl. 6. 10:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek neked. A volt barátnőm is tagadta az összes rossz tulajdonságát,még saját maga előtt is...
2015. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nincsenek rossz tulajdonságaim. Van egy halom, pont, mint mindenki másnak.

De sosem ártottam szánt szándékkal senkinek azért, hogy nekem jobb legyen.

2015. júl. 6. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a "úgy lerugdosnám a szőke fejét" azért elég durva.Tuti alpári, visszamaradott emberek, vagy cigányok.
2015. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg lennél lepve, de az illető lány állítólag valami vállalkozó lánya, jó családból származik. Nekem nem volt vele korábban semmi bajom, kb a nevét se tudtam, és nem is foglalkoztam vele.
2015. júl. 6. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl jól nézel ki, kilógsz a sorból valami miatt? Az ilyenekre féltékenyek a lányok, nem véletlenül nincs köztük hosszú barátság soha.
2015. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem átlagos vagyok, de lehet, egy kívülálló jobban el tudja dönteni
2015. júl. 6. 10:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez elég hihetetlennek hangzik ,hogy "mindenki" utált a hosszú éveid alatt a szüleidtől kezdve nagyszülőkig (bár azokat nem írtad ,de érzem ,hogy mindjárt előkerülnek...) az osztályfőnökig,osztálytársakig a szomszéd öregasszonynak a macskájáig ,hogy utál mindenki amikor elviekben ,te egy csöndes,visszahúzódó,kedves lány vagy.

Vagy totál kamu az egész ,mert ez már így majdnem paradoxon ,vagy nem mondasz el nekünk valami "rossz" tulajdonságot.

2015. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!