Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idős hölgyek miért beképzel...

Az idős hölgyek miért beképzeltek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!Sok idős hölgyön látni mennyire fennt hordja az orrát!Társasházban lakom és van egy idős vénlány,nem volt soha férjnél, talán még udvarlója sem volt,mikor köszönök neki soha nem néz a szemembe,kelletlenűl visszaköszön.pedig én aztán senkinek nem ártok.Miért néz le?mert csak 40-es férfi vagyok,és csak egy egyszerű jól kereső szakmunkás? rajta kívűl sok nyugdíjas öreglányon látom milyen büszkék,beképzeltek.miért vannak olyan nagyra maguktól?

2015. júl. 6. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, nálunk a munkahelyen is ez van (pedig elég alja helyen dolgozom diplomával...), annyira fenn tudják hordani az orrukat, de mire fel?! Hogy egy alja helyen dolgozták le az egész életüket alacsony fizetésért?! Én inkább letagadom a munkahelyem, ők meg azzal vágnak fel. Netán még arra lehetnek büszkék, hogy 5-ből 4 elvált vagy hogy még a gyerekeik sem kiváncsiak rájuk, annyira elviselhetetlenek. Nem tudom, mire fel ez az egész, de velem, fiatal nőként is ugyanolyan lekezelően viselkednek.
2015. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért utálatosak,mert boldogtalanok.Szenvedés az életük..
2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg a szenvedés miatt....
2015. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért mert a koruk miatt azt hiszik hogy ők a legbölcsebbek a világon és elvárják hogy felnézzünk rájuk....
2015. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind opciok, amit eddig irtak. Lehet is, hogy mar tudjak, h nem kelendoek, lehet te epp bejossz neki, csak benne van ez a tudat.
2015. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!