Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hordanak az emberek a...

Miért hordanak az emberek a metróban is napszemüveget?

Figyelt kérdés
Ez valami új "divat" kezd lenni...

2015. júl. 8. 23:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én például nem veszem le 2 megállóra.
2015. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 opened paradise ***** válasza:

Amiért éjszaka is...


Én általában figyelek,hogy levegyem,de ha nem,akkor mondjuk szeretem azt,hogy elfelejtik,hogy attól még,hogy nem látják a szememet,én látom,hogy néznek :D

De sok a hogy...

2015. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem divatból szoktam hordani.Azért,mert önbizalom hiányos vagyok és eléggé utálom,mikor emberek néznek,és napszemüvegben normális lesz az önbizalmam,és nem zavar,hogyha néznek.
2015. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
68%

Több lehetőség jöhet szóba.

- Azért hogy ne kellessen szemkontaktust kialakítani

- Azért hogy lássák mások hogy milyen márkájú

- Ha nem túl sötét napszemüveg,akkor kényelem

- Bántalmazás vagy sírás eltakarása

Tudod a szem a lélek tükre !

2015. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan, ami sima lencsés, ezt kontaktlencsével hordom, és van olyanom, ami dioptriás.


Ha a dioptriás van épp rajtam, nem szoktam azzal szarakodni, hogy a metró tömegében, miközben amúgy is a bérletet kell előkotorni, még azzal foglalatoskodjak, hogy pár megállóra eltegyem a napszemüvegemet, és elővegyem a normális szemüvegemet, majd vissza az egész.


Ha a sima van rajtam, kényelmi okok. Mivel alapból szemüveges vagyok, megszoktam, hogy valami ül az orromon. Ha leveszem, megint csak az van, hogy nem mindig tudom eltenni. Felsőmre nem akasztom, mert amúgy is mindenki a mellemet nézi, fejemre meg nem tolom fel, mert az izzadt fejemtől bepárásodik a lencse.

2015. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szerintem meg sznobéria. Akár éjszaka, akár metróban, akár éjszaka metróban. :) Ha nagyon el akarnák tenni, megoldanák. Csak akarni kell.


Te utolsó, Te lány vagy. Tudom. ;) Én tuti nem nézném a melledet.

2015. júl. 9. 01:31
 7/31 opened paradise ***** válasza:
Mert te fenék párti vagy :D
2015. júl. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem akarom eltenni, most írtam, hogy az egyik nélkül nem látok.
2015. júl. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ez az új divat kb. azóta létezik, amióta a napszemüvegek.
2015. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberkék is, akiknek szinte kivétel nélkül a fejük tetejére van tolva a napszemüveg és csak a legritkább esetben használnják azt rendeltetésszerűen. Ezen egyének általános jellemzője még pl, hogy igénytelen gépzenét üvőltetnek a Lada hangú kocsijukban szétesésig, amivel viszonylag ritkán parkolnak a könyvtár előtt, valamint általnosságban is a laza vagyok, mint a Riga lánc stílus.

Menózésnek gondolom ezt röviden, ami egyszerre vicces és szánalmas is.

2015. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!