Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetemről? :D Még mindig a hatása alatt vagyok.

Figyelt kérdés

Volt egy fuvarom, ismerősömet vittem a Balatonra. Már jövök visszafelé, elkezdett ömleni az eső, alig láttam a kocsiból. Megpillantottam egy stoppost, fel is vettem, mondom itt még fél perc és bőrig ázik. Nagyon hálás volt, egy harmincas nő, túratáskával. Kérdeztem megy, nekem az egy 20 km-es kitérő, de mondom elviszem szívesen. Beszélgettünk egy keveset, majd ahol kiraktam, épp elállt az eső, mondja elszív egy cigit. Kiszálltam, mondom akkor én is elszívok egyet, elővette a papírt, szűrőt, dohányt, én meg a dobozból. Erre elővesz egy orbitos visszazárhatós rágós zacsit. Ilyet kérdez:

-Spanglizni szoktál?

-??? (csak néztem, le voltam merevedve :DD)

-Vadkender.

-Rendes, vagy herbál vagy mi?

-Az egyik faluban szedtem, volt pár tő.

Megköszöntem, aztán elraktam. XDD Miután elköszöntem, végigvisítottam a várost a kocsiban, hogy ezt nem hiszem el, ilyen nincs. :D Véletlenül bementem valami zsákutcába, aminek az alján nagy sár volt, ott volt egy nő, telefonált. Már vaksötét volt. Lehúztam az ablakot, mondja de jó hogy jövök, kétségbeesett, mert nem járt arra senki, kijönni nem tudott, azt se tudta merre van. Mondom megpróbálok kijönni, bepattantam, aztán simán kitolattam, megfordultam. Annyira hálás volt és izgatott, elkezdett kotorászni hogy valamit adjon, mondom pénzt nem fogadok el köszönöm, mondja de de dehogynem, aztán két ötszázast beledugott a zsebembe. :D


Jó tett helyébe jót várj, hát én megkaptam azonnal. :))) 21/F


2015. júl. 8. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én itthon ültem kussba, és néztem az esőcseppek zuhanását.
2015. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó történet, csak egyet nem értek: tulajdonképpen min vagy meglepve?
2015. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Apám ajánlotta hogy holnap reggel menjek, de leszartam. :D De jól tettem.
2015. júl. 8. 23:27
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Hát ezeken a "véletleneken", velem nem nagyon szoktak ilyenek történni. :D Visszagondolva, kb két másodpercem volt, hogy megessen a szívem a stopposon, ha otthagyom, akkor nincs semmi.
2015. júl. 8. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
erre szokták mondani hogy ki kell otthonról mozdulni és akkor biztos történik velünk valami
2015. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tíz perce azon visítok, hogy "végigvisítottam a várost" :D
2015. júl. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!