Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korban és milyen...

Hány éves korban és milyen esemény, történés hatása után kezdted kevésbé vagy egyáltalán nem kívánni a szexuális kapcsolatot a férjeddel, pároddal?

Figyelt kérdés

Esemény,történés,hatás, alatt azt értem, hogy Pl. műtét, gyerek szülés, klimax, x-y betegségből eredő gyógyszerszedés hatása,stb.

Vagy,megcsalás,elhidegülés,stb.



2014. ápr. 13. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor nekem kellene kezdeményezni, vagy irányítana, ő meg csak feküdne, vagy semmi
2014. ápr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire megfelelő a válaszom, de 9 évesen volt egy "dolog" egy fiúval, ami miatt nagyon sokáig nem akartam szexuális kapcsolatot (19 éves koromig), aztán a párommal átbeszéltük és azóta minden rendben van
2014. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nő ágyához a lelkén át vezet az út, tehát ha valakit folyamatosan kritizálnak, annak nem lesz kedve szexelni, mert ha nem fogadják el, akkor nem tud önfeledt lenni az ágyban sem, és ez független a kortól, vagy az együtt töltött évek számától.
2014. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!