Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ennyire bunkok az...

Miert ennyire bunkok az emberek itt a gyk-n?

Figyelt kérdés
Legjobb tudasom es sajat tapasztalatom szerint normalisan valaszolok egy kerdesre erre a kovetkezo valaszolo beszol h mekkora tudatlan bunko vagyok es meg szep szavakkal eltem. Miert jo ez az embereknek? Nem lehet normalis hangnemben kinyilvanitani ha nem ert egyet valaki?
2015. júl. 9. 22:05
 1/4 tetugyerek válasza:
23%
Mekkora bunko vagy
2015. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert megtehetik. Az anonimítás nagyobb pofát is ad nekik. Ez olyan, mint a normális válaszok lepontozása...
2015. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha valami egzakt dolgot kérdeznek, amire tárgyi tévedéses választ adsz, akkor jogos. Ha tanácsot kérnek, és mások nem értenek egyet a véleményeddel, akkor érthető. Én csak azt nem értem, amikor nem tanácsot kérnek, csak azt, hogy írjuk le a tapasztalatainkat, kommentek nélkül, leírjuk, aztán csak beindul a lepontozás...
2015. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Harmas: en nem azt mondom hogy ha tevedek valamiben akkor ne javitson ki..de konyorgom miert ilyen stilusban teszik az emberek? Ismeretlenul letuskoznak meg mindennek elmondanak csak mert okosabbak. Vagyis azt hiszik. Lelonem ezeket a nagykepu bunkokat
2015. júl. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!