Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire bunkók az emberek?

Miért ennyire bunkók az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egyre bunkóbb a társadalmunk. Próbálok mindenkivel kedves lenni, megértő. Mert alapból ilyen a természetem. De sokan, még a barátok, ismerősök közül is tesznek olyan kijelentéseket, melyek elég bunkók, sértőek. Nem tudom mivel érdemlem ki ezt (illetve más emberek), de már kezd elegem lenni az ilyenekből. Utána bocsánatot kérnek, de engem már az sem érdekel. Ez csak magyar tendencia, vagy világszerte ilyenek az emberek? Leírok egy példát. Ha nem válaszolok azonnal egy sms-re (ami nem is fontos), mert dolgozok, 5 percre rá lehurrogják a fejemet egy következőben. De közben pont ezek az emberek olyanok, akikre nem lehet számítani, és fordított esetben akár napokat is várhatok. És még sorolhatnám...
2014. aug. 10. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld az olyanokat akik folyton bunkóznak veled és legyél olyanokkal akik tisztelnek.
2014. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez így van, erre már én is rájöttem, és ennek megfelelően változtattam én is a hozzáállásomon másokhoz.


[link]

2014. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad van.

http://www.youtube.com/watch?v=uxEUstUPsm0

Mindenki magával foglalkozik,a megélhetésével,és ha kell eltiporja a másikat.

2014. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert egyre többen vagyunk, türelmetlenek, felgyorsult a világ, és az erkölcstelenség is kezdi fénykorát élni.

A probléma világszintű, a sokak által "szent"nek vélt külföldi országokban is rengeteg a hülye ember. Ha valaki azért lehurrog mert 5 percig nem válaszolsz...nos csak azt lehet basztatni aki hagyja..én erre már nem is válaszolnék, még ha az előtte lévő sms-re válaszoltam is volna.

Alapvetően a bunkóság intelligencia kérdése, akinek van esze, az viselkedni is tud, és akar is. A bunkóság gyengeség. Mint a gyerek aki nem kap meg valamit akkor hisztizik..így könnyebb. De azért van kultúra hogy megtanuljunk viselkedni, ettől leszünk emberek.

2014. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első : olyan jó lenne azt tudni hogy ki rendes és ki nem... Hidd el, találkoztam már olyan kétszinű emberekkel, akik először mutatták a szépet, majd jól hátba támadtak.

-én pl sosem képzeltem volna ezt barátnőmről, akit nagyon sok éve ismerek-

2014. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ma már minden gyors, és sokan azt gondolják, hogy minden ember feltudja venni ezt a tempót, és sajna ez elvárás lett. Pedig nem tudjuk saját magunkat leelőzni.
2014. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: első vagyok. Igazad van tényleg jó lenne tudni hogy ki barátja az embernek és hogy kinek vannak csak hátsó szándékai.. engem is sokan átvertek és kihasználtak de rájöttem hogy sosem voltak a barátaim és már nem tekintek rájuk úgy. Sajnálom hogy a barátnőd átvert:/
2014. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van:( Kérdező nekem is hasonló a helyzetem, alapból kedves abtermészetem mindenkivel kedves és megértő próbálok lenni de én is elég sokszor azt veszem észre hogy a körülöttem lévő emberek nagyon bunkók tudnak lenni:(
2015. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!