Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek...

Miért ilyen bunkók az emberek Magyarországon?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,sajnos volt egy beregségem,ami miatt közel fél évet feküdtem kórházban,szteroid tartalmú gyógyszert kaptam,nem tudtam mozogni,így közel 30 kilót híztam.3 hónapja jöttem ki,azóta folyton azon dolgozom,hogy leadjam a felszedett pluszt,most -10 kg-nál tartok,de tudom,hogy még van miből fogyni.

Ma mentem haza az egyetemről és mögöttem 3 fiatal azon élcelődött,hogy hogy nézek ki.Nagyon rosszul esett,főleg,hogy nem ez volt az első eset.

Én Párizsban születtem,ott nőttem fel és soha nem tapasztaltam,hogy bárki bárkit megszólt,kinevetett volna,mindegy hány kg,milyen a haja stb.Aztán mikor leéretségiztem idejöttem tanulni,mert nem beszéltem tökéletesen magyarul ( anyukám francia),de szerettem volna megtanulni és ott szerettem volna orvosi diplomát szerezni,ahol annak idején apukám. Sajnos az itt eltöltött két év alatt azt tapasztaltam,hogy a magyar emberek közül sokan bunkók,buták,intoleránsak stb. Sok kedves,jó ember él itt és gyönyörű az ország,de elviselhetetlenül sok a gonosz,beképzelt,másokon csúfolódó ember,ezért úgy döntöttem nem maradok itt tovább,mert nem szeretnék olyan országban élni,ahol a fiatal társadalom kb. fele ilyen. Ezt amúgy több erasmusostól is hallottam...

Két hét múlva elmegyek,így nekem már mindegy,de azért érdekelne: MIÉRT ilyen sok magyar?

Egyet még mondanék: amíg az emberek közt sok a gonosz,másokat kinevető,össze nem tartó egyén,addig ez az ország soha nem fog felzárkózni nyugathoz...

Aki nem ilyen,az ne vegye magára ,mert tényleg sok rendes,intelligens ember él itt,őket őszintén sajnálom.


2014. ápr. 11. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki magyar vagy francia. Általános műveltség, kommunikációs képesség, empátia, oktatás kérdése. Itt gyengébben állunk, mint nyugat európában, több is a bigott és az idióta. Ez van.
2014. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Sok médiaszenny.Azt hiszik hogy az menő amit a VV-ben csinálnak, vagy akár az Édes Életben és hasonló sz*rokban látnak.Persze mindig az menő ami a tv-be megy.Szánalmas már ez az egész ország.Itt már csak egy gyökeres változás segíthet.És tényleg az a szomorú hogy egyre több az ilyen ember.Hála az agyszennyező TV műsoroknak és a beképzelt, celeb b*ziknak
2014. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
47%
van sok bunkó de milyen nagy nyugat ?:D az hogy francia országban lassan több a muszlim mint keleten ?:D franciákat én elvből utálom.
2014. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
mert a magyarok a föld legbunkóbb emberei.
2014. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ahhoz képest, hogy azt mondod, nem beszéltél tökéletesen magyarul, kb. a te kérdésed az egyetlen normálisan megfogalmazott, és helyesen leírt itt. :)


Sajnos ilyenek az emberek, nem véletlenül mennek el innen ennyien. :(

Én magyar vagyok, itt születtem, de én is el fogok menni, mert ugyanezt tapasztalom. :(

2014. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így gondolod, tapasztalod:(, de vannak kivételek:) Az előző válaszoló jól mondja, és hidd el gonosz emberek mindenhol vannak. Amúgy vidéken jobb fejek az emberek:) A magyarokról elmondható, hogy folyton panaszkodnak (vannak kivételek!) és ha rosszabb helyzetbe kerülnek, az bizony kihat a viselledésre... :( De hidd el tényleg van ugyanannyi, sőt több is biztos, jó ember!:)
2014. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Valóban nem nemzetiség miatt van ez,hiszen sok magyar nem ilyen...

De 3.,nem értem,Neked mi a problémád a Franciaországba bevándorolt arabokkal...Ráadásul ha kicsit műveltebb lennél tisztában lennél vele,hogy az,hogy valaki muszlim nem zárja ki azt,hogy francia,magyar,német,bármi más legyen,mivel vallási hovatartozásról beszélünk. A hozzászólásodból lemérhető,hogy Te is azok közé tartozol,akik lejáratják ezt a csodálatos országot.

2014. ápr. 11. 16:53
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Első válaszadó, Pedig bizony számít hogy ki melyik földrészről jött!

Most tekintsünk el egy súlyfelesleges embertől, és vegyünk például egy izmos tetovált embert, feltűnő ékszerekkel.

Első útja Romániába viszi, már itt leakarják róla szedni az ékszereket és össze is vernék ha nem áll ki magáért, így a cigányok feladják. Utána átmegy Szerbiába szintén megnézik, megpróbálnak belekötni, de itt sem fajul el a dolog. Ahogy halad nyugatabbra, Olaszországban pl már meg sem nézik, Amerikában meg már közös képet kérnek vele.


Szóval ennyit számít hogy ki hol lakik.. Egy nyugatabbról jövő, jóval tágabb látókörrel rendelkezik, nem jelent újdonságot neki egy pár dolog.


A magyarok neveletlenek, itt úgy látszik az empátia kifejezést sem ismerik, és az alapvető illemet is el sunnyogják sok kölyök esetében!

21F

2014. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
25%
nekem semmi az ég világon, isten áldja őket,még 1000x ennyi legyen belőlük :D Franciából meg úgyis kevesebb lesz.
2014. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
68%
amerikában közös kép ?:) de ha nem jó utcába fordul be véletlenül, lőszerrel töltik tele mert fehér a pofája :D
2014. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!